Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » "Akár 10 napon belül készpénzé...

"Akár 10 napon belül készpénzért megvásároljuk jelzáloggal terhelt ingatlanát is. 06-30-969-4435". Van valakinek ezzel szuperinfóban megjelent hirdetésben tapasztalata vagy véleménye, meg lehet bízni benne?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Na, már csak 10 nap???


Eddig 30 nap volt....


18 ezret fizetsz a lehet még mindig nem is létező befektetői csoport képviselőjének, majd kapsz egy értesítést, hogy nem felel meg a befektető csoport elvárásainak.


De szerintem próbáld ki.Elég ha felhívod őket. Hasonlókat fognak mondani.


Vagy szállj be inkább a bizniszebe, és hirdesd 8 nappal.. :-)


Ügynök lehetsz akár Te is, egy egyéni vállalkozóival és számlatömbbel, induló ktg.-ed, párszáz forintból megvan. Alkalmanként 18 ezer bevétel.


Még fizetett apróhirdetésekkel együtt is jól jársz.

2013. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Persze nem felbújtásként, csak itt van az ötletgazda, másolható modellje:


[link]


Érdekes, hogy eltiltva is működik ugyanúgy tovább, igaz kicsit "okosabban", de nem hiszem,hogy életszerű éves díjat fizetni azért egy közvetítőnek,ha én házat akarok venni egy túlkínálati piacon.

2013. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket mielőtt a kérdést kiírtam, és igaz a 18.000, csakhogy ez kiszállási díj, ami nem biztos, hogy betölti a célját részemről, mert ha nem kell neki a lakás: ugrik a pénz, tehát ezért kérdeztem, hogy van e valakinek tapasztalata.
2013. febr. 22. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

A mellékelt GVH vizsgálatban ennyi szerepel a korábbi évekről:


"9. A rendelkezésre álló iratokból (bevételi pénztárbizonylatokból) megállapíthatóan a vizsgált

idıszakban az eljárás alá vont

 269 ingatlan felméréséért és

 182 érték-megállapításért

kapott díjazást, miközben közremőködésével egyetlen egy ingatlanértékesítés sem történt.

10. Arra vonatkozó adat nem vált ismertté, hogy az eljárás alá vontnak lettek volna szerzıdött

állandó befektetıi. Az eljárás alá vont az ingatlanok iránti érdeklıdésekrıl nyilvántartást nem

vezet, előadása szerint kb. 150 érdeklődő volt, azonban ezen állítást igazoló bizonyítékokkal

nem szolgált.

11. A www.bankline.hu honlapon feltüntetett „konzorcium” – mely eldönti, hogy az ingatlan

megvásárlásra kerül-e az eljárás alá vont által, vagy egyéb befektető felé kerül kiajánlásra –

eljárás alá vont családjának tagjait jelentette. "


Hogy azóta mi változott nagyon nem tudni, de az oldalukon már x ezer forintért regisztrálják az esetleges "befektetőket", akik érdeklődnek az ingatlanok után.


Én csak abból indulok ki, hogy tele van a média eladó, kényszer értékesítésű ingatlannal, nyomott áron.

Ezért, ha venni akarok, nem hiszem, hogy életszerű lenne fizetnem x ezer forintos díjat, azért, hogy annál az ingatlan közvetítőnél vehessek, hanem közvetlen a tulajdonossal venném fel a kapcsolatot. Meghatározott szempontok alapján keresni, ingatlanosok pedig díj nélkül szoktak vevőknek.

2013. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!