Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » FÉG ZV4 fürdőszobai vízmelegít...

FÉG ZV4 fürdőszobai vízmelegítőnkön miért nem alszik el az őrláng, ha ki akarom kapcsolni?

Figyelt kérdés

Azt írják a használati utasításban, hogy a csúszószabályozót a "O" jelölésre húzva el kéne aludnia az őrlángnak, de ezt nem teszi. Kénytelen vagyok a főcsapot használni a ki-bekapcsoláshoz, amit elég nehéz mozgatni. A család hölgytagjai nem is bírnak vele...

A közelmúltbéli beköltözésünk óta így használjuk, tehát lehetséges, hogy én csinálok rosszul valamit?



2013. máj. 1. 23:21
 1/6 anonim válasza:
Kell neki 1-2 perc h kialudjon.
2013. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy próbáltam elfújni az őrlángot, hátha akkor leold, de hallatszik, hogy a gáz továbbra is áramlik.
2013. máj. 1. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Mért kell kikapcsolni? Nem eszik az annyit, és nem is veszélyes.
2013. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell tisztíttatni és jó lesz.
2013. máj. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiszámoltam, havi 3000Ft-ot eszik csak az őrláng. Ennyiért inkább kikapcsolom, mert majdnem annyi a havi gázszámlánk.
2013. máj. 2. 16:45
 6/6 forgital válasza:
Ha havi 3000 Ft-ot számoltál akkor valami nem jó. Tesómék havi 3000 alatt fizettek a nyári időszakban ZV4-el fürdéssel, gáztűzhellyel!! Valamit nem jól számoltál. A 300 Ft már stimmelhet.
2013. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!