Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnénk Budapestre költözni...

Szeretnénk Budapestre költözni, kertes házba, melyik kerületet válasszuk, kb.15 millió forintunk lenne a házra?

Figyelt kérdés
Ez a maximum pénzünk, felújításra vagy ilyesmire nem futja ha ennyiért vesszük meg a házat.

2013. máj. 3. 21:18
 1/6 anonim válasza:
Szia! Én imádom a 16. kerületet(és környékét). Nem tudom, hogy a belvárosba vágytok-e, de ez nagyon tiszta, csendes környék és az ingatlanárak sem vészesek, pláne nem a jelenlegi helyzetben. :)
2013. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a 16. kerület tényleg szép, de mi elég drágának találtuk az ingatlanokat, de akkor majd jobban körülnézünk.
2013. máj. 3. 21:26
 3/6 anonim válasza:
A 15 millió Budapesten eléggé leszűkíti a kört. Erzsébetet, vagy Csepelt tudod elérni. En az utóbbit ajánlom. 12 éve élek Csepelen, és nem bántam meg. Ráadásul. Negyed óra alatt a hév bent van a Petőfi hídnál.
2013. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a pénzösszeg eléggé leszűkíti a szóba jöhető helyeket.

de nem reménytelen, főleg ha nincs igényetek kacsalábon forgó palotára :) gondolom az sem olyan nagy vész ha nem fullos a kecó, de egyelőre lakható legyen.


először nézzetek szét az ingatlan.com-on, a keresési feltételeknél csak az összeget és az ingatlan típusát add meg. aztán nézd meg a bűnözési statisztikákat, illetve gondolom már hallottál egyes környékekről jó ill. rossz tapasztalatokat, szóval azt is vedd számításba.

nem tudom milyen messze éltek jelenleg a fővárostól, ha megoldható, akkor a szimpatikus házakat egy napra sűrítve nézzétek meg, és utána már könnyebb lesz a döntés, hiszen élőben is látjátok a környéket, el tudjátok képzelni az ottani életet.


azért a költségekbe számold bele az illetéket, ügyvédi díjat, egyéb apróbb kiadásokat, hiszen ezek nélkül nem lehet ingatlant venni.

2013. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
11. kerület
2013. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a 11-ben talál valaki 15-ért kertes házat, szóljon nekem is. :)

Mi pont egy éve nézegettünk házakat ebben az árkategóriában a 11., 22. ker. és Budaörs környékén. Önálló házat nem kapni ennyiért, csak házrészt, ami azért nem ugyanaz. Ráadásul a megnézettek nagy része olyan okádék állapotban volt, hogy el se hittem, hogy ezekért valaki pénzt mer kérni. Szóval szerintem ennyiért Pest külső kerületeiben érdemes keresgélni.

2013. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!