Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit csináljak ha...

SÜRGŐS! Mit csináljak ha ellepték a szobámat a hangyák? 3 helyről jönnek, nem tudjuk mire és vettünk iglu alakú raid házat de nem mennek bele, hanem kikerülik

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Tegyél ki sütőport nekik!
2013. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nálunk is minden évben előjönnek kis vöröshangyák. semmien irtószer nem használt igazán, mert a 95%-uk legalább a falban van, és vigyáz a királynőre. Amik feljönnek, azokra a sptay kivitelű irtószer nagyon jól hat. A piramis csapda sajnos csődöt mondott.
2013. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi, és amúgy a sütőportól meghalnak ?

a királynőt hogy lehet kicsalni?

a sütőport ugye oda szórjam ahol a résből kijönnek ?

2013. máj. 4. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kávézaccot szoktam kiszórni, attól is elmennek, de legjobb betömni a rést gipsszel, vagy valami más anyaggal, hogy máskor ne tudjanak jönni.
2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csajok2001 válasza:
Liszt is jó
2013. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tömheted gipsszel ahogy akarod, az egyrészt kireped, másrészt simán átrágják a hangyák, harmadrészt pedig keresnek másik utat befelé. Liszt sem túl jó ötlet, az tápanyag a hangyáknak, csak eteted vele őket. A sütőport nem tudom, de anyám is a kávézaccra esküszik. Nagyanyám szerint a gilisztaűző varádics az igazi, ezt szárazvirágként is árulják némelyik virágboltban.
2013. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha fáraóhangyáid vannak, arra teljesen más irtószert kell venni.
2013. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!