Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kivitelezni...

Hogyan lehetne kivitelezni ezt? Kis "medence" kutyáknak.

Figyelt kérdés
Bocs, ha nem jó kategóriába írok. Szóval van két kutyám, imádják a vizet, tavaly előtt vettem nekik egy merev falu kisméretű gyerek medencét, nagyon szerették, kicsit macerás volt ugyan benne a vízcsere, meg a tisztítás, de elvoltak benne, aztán tavaly nyáron a macska is beleszokott, és a karmával az alját felsértette, így néhány nap alatt elfolyt a víz, próbáltam megragasztani, de nem ment, aztán persze a kisebbik kutya még jobban szétszedte a sérült résznél. Idén arra gondoltam, hogy az udvaron egy árnyékosabb részen ásnék egy gödröt, amibe éppen bepasszol egy normál méretű leselejtezett fürdőkád és azt tenném oda be a kutyáknak. Csak nem tudom, hogy kell e esetleg alátenni valamit, vagy a lefolyót mivel zárjam el,hogy ne menjen el a víz. Illetve, vízcserét hogyan oldom meg, oké , kimerítem a javát és meglocsolom vele a virágokat, de az alján a koszt hogy szedjem majd ki, vagy le engedhetem a talajba? Köszi előre is
2013. máj. 7. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit vennék inkább nekik:


[link]


Vagy ez kicsi/sekély?

2013. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezen is gondolkodtam, de igen ez sekély lenne nekik, két vizsla, és a fiatalabbik, imád búvárkodni :) ebben nem tudna, meg egy ilyenből hamar kifötörné a vizet :) Az is lehet, hogy megint veszek egy merev falú gyerekmedencét, csak gondoltam, hogy a fenti megoldás, talán hosszabb távú lenne, meg nem nagyon láttam idén még olyat, jó áron ami megfelelne.
2013. máj. 7. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ún. IBC tartály?

Biztosan le lehet szedni az egyik oldalát, hogy medenceként lehessen használni.

2013. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!