Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet e csatlakoztatni ezt a...

Lehet e csatlakoztatni ezt a szivattyút e a medencémhez?

Figyelt kérdés

Ilyen a medencém : [link]


A vízforgató amit szeretnék venni hozzá meg ilyen : [link]

vagy ilyet szeretnék venni :

[link]



2013. márc. 15. 19:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudni akarnám hogy mit kell vennem ahhoz hogy tudjam a medencéhez csatlakoztatni . Milyen csövet kell vennem ? vagy egyáltalán kivitelezhető ez egyáltalán?
2013. márc. 15. 19:10
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a képek alapján, hogy adnak hozzá csöveket:

[link]

Ezek meg annyira egy kaptafára készülnek, hogy nem lesz gond vele.

2013. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De pontosan szeretném tudni mert elég drága szivattyú és nem szeretném hogyha kiderülne hogy csak potyára kidobtam a pénzt. Megtudnád érdeklődni pontosan ??? köszi
2013. márc. 15. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Zoltán!


Szerintem nem olyan bonyolult megmérni a medencén lévő csatlakozó átmérőjét és összehasonlítani a szivattyúéval. Legalábbis én ezt tenném...

:D

2013. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
megmértem 3.33 cm ha jól mértem.és az a probléma hogy a szivattyút nem szeretném megvenni addig amíg nem mentem biztosra hogy csatlakoztatható e az én medencémhez az a bizonyos szivattyú
2013. márc. 16. 08:20
 6/9 master chief válasza:
Szerintem is meg méred a medence csőátmérőjét viszel magaddal cm-t vagy tolómérőt (a tolómérővel jobban lehet mérni az átmérőt) ha jó veszelhozzá csövet és minden jó:
2013. márc. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Már megmértem ahogy mondtam de a cső átmérője ami a képen van sokkal nagyobb. Azt akarnám tudni de szakértőtől hogy az Intex 10722 adapter megfelel e az én medencémnek a falán lévő lyukkal:

[link]

2013. márc. 22. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:

A vízforgató és a bővítő idom is egyértelműen leírja, hogy mekkorák.

A bővítő 1-1/2"-t ír, ami valószínűleg azt takarja, hogy 1"-ról szűkít félre.

A vízforgató csatlakozójára 2"-t írnak, így ez a kettő már egyértelműen nem passzol. (Bár hozzátenném fogalmam sincs mi az a hollandi coll, mellette 38 mm-t ír, az inkább 1 1/4", avagy 1 1/2"közeli)


Már csak annyit kellene kideríteni, hogy a medence csatlakozó csonkja mekkora. 33 mm aligha lehet.

Lehet 32 mm, az akkor azt jelenti, hogy 1 1/4"-os, de még valószínűbbnek tartom, hogy pont akkora, mint a vízforgató, mert ezeket tényleg egy kaptafára gyártják. Minden esetre megmérhetnéd pontosan a medencéd csonkját, majd megereszthetnél egy telefont mielőtt megrendeled, hogy kompatibilisek-e. Ha nem, akkor majd ráérsz a bővítőn gondolkodni. Ez ennyire egyszerű.

2013. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kössz a választ már tudom kompatibilis mert a youtubeon leltem videót és 100 % ék hogy megfelel a bestway 58236 os és az intex 10722 es mert az a cső 3.8 mm s a medence szája meg 3.2 es.
2013. márc. 28. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!