Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg vannak ilyen olcsón...

Tényleg vannak ilyen olcsón albérletek, vagy átverés az egész?

Figyelt kérdés
Lakáskeresőben vagyunk. Az apród.hu-n rengeteg hirdetés van, ahol 30 ezer ft-től hirdetnek lakásokat. Egyet felhívtam, a hölgy elmondta, hogy fáradjak be a belvárosi irodájukba, fizessek x ezer ft-ot, és ő adja a címeket amik megfelelnek az igényeimnek. Kérdeztem, hogy miért ilyen olcsó lakások ezek, azt mondja, ezekkel foglalkoznak.. Aki már fizetett egy hasonló irodában, valóban megfelelő lakást talált?
2013. máj. 8. 19:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Átverés,besz.ptam én is :) Odamész,aztán elkéri a lóvét,majd mutat albikat a netről,más hirdetési oldalról,amit már te is láttál tuti.Ad telószámot,ami nem elérhető,vagy nem veszik fel,vagy kamu.(asszem 7rugót kértek,V.kerületben)
2013. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez is 7.000, és a belvárosban vannak. Na, akkor ez kilőve. Köszönöm :)
2013. máj. 8. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez átverés, nehogy fizess bárkinek is!
2013. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fizettem nekik, igaz, még 2006 környékén. minden héten csak egy napon adtak ki cimeket, amik általában kamu hirdetések voltak. a közvetitő iroda a telefont legtöbbször nem vették fel. az irodájuk 6 négyzetméteres lyuk volt. ilyenkor megpróbáltam hivni őket azon a számon amin hirdettek az ujságban. egy kellemes női hang búgott bele a telefonba, majd miután megtudta, hogy az ügyfeük vagyok, már befizettem a "tandijat" majdhogynem leorditotta a fejemet, hogy cimmkiadás csak egy héten egyszer van. hetente jártam hozzzájuk, kaptam egy a4-es lapot amin volt 5 cim, ezeket szintem mindet kiadták már hónapok óta. teljesen elvesztettük már a reményünket bennük, volt olyan hét amikor már be se mentem hozzájuk, amikor egyszer csak csoda történ, kaptam egy cimet amimég nem volt kiadva, 47 000/hó rezsivel együtt a belvárosban, ki is vettük. igaz, hogy nem egy csúcs szuper albi, de 1 évre megfelelt.


ez lutri én mégegyszer nem fizetnék ilyen közvetitőknek, az biztos.

2013. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát ezek alapján én sem fogok, az tuti. Ezeket fel kéne jelenteni basszus. Akkor annyi a dolguk ezeknek ott bent, hogy kitaláljanak hirdetéseket, vagy régieket keressenek. Mekkora szemét dolog igy lehúzni az embereket.
2013. máj. 8. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:

mucika, ha tájékozott lennél, akkor már rég tudnád, h ezek mind átverős dolgok, egy percet nem érdemes rájuk pazarolni.

persze, a csóró embert a legkönnyebb átejteni, mert ő próbál hinni abban, h olcsón is van albi.

nincs. ami 40-45nél olcsóbb az túl szép, h igaz legyen.


menj be egy normális, országos lefedettségű ingatlanirodába (OC, DH), és ott keress lakást. tőled egy fityinget sem kérhetnek, a megbízó fizet. te max lakbért, ha már kivetted.

2013. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nyilván azért tettem fel itt a kérdést, hogy tájékozódjak, mivel még sosem laktam albérletben. És igen, pontosan így fogok tenni, hogy bemegyek egy ingatlanirodához.

Köszönöm szépen mindenkinek.

2013. máj. 9. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!