Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Varrónőt keresek Szegeden,...

Varrónőt keresek Szegeden, aki adna nekem pár magánórát. Vagy tudtok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy most vettem egy varrógépet,és szeretnék megtanulni varrni,legalább az alapokat,illetve hogy mit hogy kell beállítani a gépen,milyen anyaghoz milyen öltés,tű,cérna stb,szóóóval sokminden:))Olyan (esetleg idősebb) hölgyet,lányt keresek,aki tudna nekem ebben segíteni heti pár órában.Természetesen fizetség fejében,csak nekem nem matekból van szükségem korrepetálásra,hanem szabás-varrásból:) Nyilván a részleteket majd megbeszélnénk.

Vagy ha valaki tudna nekem valakit ajánlani elérhetőséggel,azt is megköszönném!

Köszi előre is ! 26/L


2009. szept. 30. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találsz ilyent,ajánlom neked Cser Ferencné szabás-varrás című könyvét.Ezt különben is érdemes megvenned,mert szinte mindent eltudsz belőle készíteni.Egyedül a gép kezeléséről nem ír.
2009. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy,köszönöm! Utánajárok a könyvnek.


Viszont igen.. ahogy mondod.. nekem a gép beállításait is el kéne sajátítanom,meg hogy milyen anyaghoz milyen tű stb.. szóval a könyv mellé még kéne egy varrónő segítsége:)

2009. szept. 30. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nincs elég időm,de holnap megpróbálok neked gépügyben is írni néhány alapvető dolgot,amire jó oda figyelni.A varrónő nem lehet mindig melletted,amikor valami gondod van.Milyen tipusú a géped ? Írd meg holnapra.Jó keresést !
2009. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm!

Egy Singer típusú asztali varrógépem van.

2009. szept. 30. 23:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Írj egy privit,és ha Neked is megfelel,ott megbeszélhetjük.
2009. szept. 30. 23:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Este 7 körül leszek a gépnél.Ha megírod a címedet,szivesen privizek veled.
2009. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Ha rákattintasz a kiírt kérdésem alatt lévő kis kék betűs részre (privát üzenet küldése),ott megjelenik az email címem:)

2009. okt. 1. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!