Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MIt tudok csinálni a 6. on ha...

MIt tudok csinálni a 6. on ha eldugul a WC?

Figyelt kérdés

illetve nem eldugul, hanem nem is tudom, mi van vele.... mint mikor a mosogató szifon tele van, és nagyon lassan folyik le, úgy csinál a wc is... ezzel mit lehet csinálni?? Csak szerelő tudja megoldani?? Mert azt most nagyon nem tudom kifizetni, ráadásul albérlet...

És a zuhanytálca és a mosdókagyló is ezt csinálja... próbáltam már ecettel, sütőporral kitisztítani, 1-2 alkalmat akkor jó volt, és most megint lassan folydogál csak le a tálca... a mosdókagylón nem segített... most nem is ez a baj, mert azt kivárom, míg lefolyik, na de a wc azért nem mindegy...


valami ötlet, hogy mit tudok vele csinálni?


2013. máj. 14. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Mr. Muscle kell a mosdóba meg a zuhanyba. Az a legjobb.

A wc-t meg csak kezdd el pumpálni a wc-kefével, amíg csak be tudsz nyúlni, fél-egy perc után le kell mennie.

2013. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csőgörény? Általában az szokott segíteni ilyen helyzetekben.
2013. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A régi lakásomban próbáltam mindenfélét, egy csomó pénz ment el mindenféle vacakra, de a csőgörény vált be nekünk is. Utána ment le a víz mint a szél...


Ha albérlet, ezt nem a tulajnak kell kifizetnie? Nem tudom, csak kérdezem...

2013. máj. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha albérlet, akkor szólsz a tulajnak. Ez az ő reszortja.
2013. máj. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát fogalmam sincs, hogy a tulajnak kellene-e fizetnie, de olyan gáz lenne ilyennel szólni neki... :(


az a csőgörény az mi, és hol lehet venni? wcpumpát akkor ne is vegyek?

2013. máj. 15. 08:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Bármelyik hipermarketben kapsz szerintem vagy Baumax Praktiker. A csőgörény egy feltekercselt drótszál amit ha tekersz utat tör magának. A szifont szedd le a kád alatt dugd be és adj neki :D

A 2. voltam :)

2013. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a trisó vált be. Azt beleküldöd este, és feloldja a szerves anyagokat. De mindenhová szórhatsz, elég olcsó, és hatásos.
2013. máj. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy zuhanytálca van, nem tudom szétszedni... meg ugye albérlet, nem is akarok nagyon, nehogy kárt csináljak... és akkor ez a trisó jó? Bele tudom önteni úgy, hogy van a wcben víz? Vagy hogy csináljam?

Bocsi a hülye kérdésekért, de kezdő háziasszony vagyok... :(

2013. máj. 15. 09:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy van, öntsd bele. Aztán teszi a dolgát. Ha a dugulás lentebb van, akkor önthetsz rá vizet is, hogy odamossa.
2013. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm megpróbálom!
2013. máj. 15. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!