Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen színű...

Szerintetek milyen színű legyen a szobám? Fenyőfa szekrénysor4 és egy franciaágy van csak benne! Elképzelésem sincs! 17/F

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen színű legyen a szobám?

Fenyőfa szekrénysor4

és egy franciaágy van csak benne!


Elképzelésem sincs! 17/F


2009. okt. 3. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így nem könnyű, ízlés kérdése, meg persze számíthat az is, milyen színű a franciaágyad, esetleg a padlód/padlószőnyeged. Ha ötleted sincs, akkor menj el egy festékboltba, ott szoktak lenni színkártyák/színkatalógusok a kikeverhető színekről. Vigyél belőlük haza (általában ingyenesek) és próbálj dönteni. (én is ezt csináltam, a bőség zavarával küzdöttem végül)

A fenyőfa bútorok általában világosak, így aztán akár karakteresebb, erősebb színt is választhatsz, de vigyázz, mert a túl sötét színek optikailag le tudják kisebbíteni a teret.

Nem is muszáj minden falnak egyforma színűnek lennie. Nálam a falak minden szobában színesek, a plafon pedig mindenhol más színt kapott, általában a szoba falának színe köszön vissza világosabb árnyalatban. Tényleg csak a fantáziád szab határt...

Én valószínűleg meleg színeket választanék a falakra (sárga-narancs-piros-bordó stb.), de ez csak az én ízlésem, szerintem vidámabb így a szoba hangulata, mintha hideg színeket használnék.

2009. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem is fenyőbútoraim vannak, és zöld lett hozzá a szobám, méghozzá elég erős zöld, a plafon pedig ugyanebből a zöldből 2-vel világosabb változat, tehát a plafon 1es a falak 3asak. Sötétszürke a padlószőnyegem és világosszürke az ágyam. Szerintem jól néz ki, elsőre mindenki meglepőnek találta mikor kitaláltam, hogy zöld legyen de aztán mindenkinek tetszett.

17/F

2009. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Piros, zöld, sárga...
2009. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van a trilak decor lime nevű festék. na, az nagyon királyság. az előszobámat olyanra festettük. de csak ha elbírja az egyéniséged :)

feldob, és megnyugtat. friss :)

2009. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!
2009. okt. 4. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!