Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felfújható medence tisztítását...

Felfújható medence tisztítását, hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Régóta tervezem egy ilyen medence vásárlását, de eddig nem mertem belevágni. Azok tanácsát szeretném kérni, akiknek ilyenje van, tehát itt kb. egy 230x200 as mondjuk kb 1000l vízkapacitású medencére gondolok, egy teljesen alap felfújható medencére, tehát se szűrő, se semmi ilyesmi berendezés. Veszek rá takaró fóliát, de gondolom a víz az algásodni fog.
2013. máj. 21. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk a legnagyobb(3,2x2,4)3kamrás felfújható van.

Soha nem használok semmilyen vegyszert,egyszerűen egy hét után belerakom a búvárt és kilocsolom a vizet.

Ehhez igaz nem vezetékes vizet használok,hanem fúrt kutam van.

Ha nem pancsoltok,lehetőleg fekete fóliával takard le,a földig,az algák fényre kelnek.

Én az alját,és a sarkokat,ahol algás a tecsós autómosó szivaccsal(nagy,íves oldalú,pár száz ft) takarítom le, egyik oldala dörzsis+ nyomok rá egy kis domesztoszt,és magasnyomásúval kinyomatom.

2013. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!