Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fa vágás, hova forduljak?...

Fa vágás, hova forduljak? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
A házam előtt, a kapumon kívül egy hatalmas Fűzfa áll, amit folyamatosan rendben tartunk, nagyon szép fa, hatalmas több mint 10 éve ültettük. Ezt a fát néha kijönnek nem tudom honnan e-on,titász,közmű nem tudom ki intézi ezt,de mindig levágnak a fa tetejéből mert hozzá ér a vezetékekhez néha! Ma szintén kijöttek amikor senki nem volt itthon és megnyírták, egy hatalmas lyukat csináltak a közepére. Borzasztóan néz ki a fa,de nem csak a mi fánkat hanem mellettem lévő két fát is egy gesztenye illetve egy fűz fát, de azokat tűrhetően. A levágott fa ágakat,gallyakat,mindent ott hagytak az út szélén mint egy tornádó kb úgy néz ki a ház eleje! a kérdésem az,hogy ilyen esetben kihez kell fordulni, ki intézi ezeket a dolgokat??

2013. jún. 10. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát te ki más intézné.Menny ki szedd össze a gllyajakat tüzeld el.A vastagát meg ha nem fával tüzelsz add neki valakinek de ne hagyd az utcán.
2013. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem így értettem! Panaszt szeretnék tenni a szolgáltatónál aki ezt csinálta és melyik szolgáltató dolga ez,hogy az érintett fákat levágja ha hozzáérnek a vezetékhez
2013. jún. 10. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a villanyveztékhez érnek hozzá, akkor az áramszolgáltatóé. De ebben az esetben nekik kellett volna elszállítani is a levágott ágakat.
2013. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. V-OK mivel az ágak felfele nőnek szerintem a gáz és víz szolgáltatókat kapásból ki zárhatod.Mert ha náluk próbálkozol közlik veled hogy ezen vezetékeket a földben viszik. A telefont vihetik fenn is lenn is.Marad a villany kábel tv .A tv sek ilyennel nem foglalkoznak marad a villany. Vegyél elő egy csekket és őket hívd.De kiröhögnek mert ez a te felelőséged és kész.Na menj és takaríts már kin össze mert megszólnak a szomszédok.
2013. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!