Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért van az, hogy ha valaki...

Mért van az, hogy ha valaki elkezdi vagdosni magát, akkor az idö múlásával egyre több kell?

Figyelt kérdés
Nem tudok leállni, és azt vettem észre, hogy mindig hosszabbat, mélyebbet kell vágnom hogy ugyan azt érezzem...

2013. jún. 3. 14:01
 1/3 anonim válasza:
Menj el pszichologushoz, és ő majd szépen elbeszélget veled! Azért vagdosod magad egyre jobban, mert hozzászoksz, és egyre nagyobb fájdalom keell ahhoz, hogy kielégítsen! Rossz vége lesz, ráadásul a sebhelyek megmaradnak!
2013. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, és abba akarom hagyni. De nem megy.... El se kellett volna kezdeni, viszont valamiért nem bírom megállni, hogy ne csináljam. Legkisseb stresszhelyzetre (ellenörzö, felelés, vagy csupán egy kínos beszélgetés) is már ezt alkalmazom...
2013. jún. 3. 20:40
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez van velem... 1 éve kezdtem el, és képtelen vagyok leállni vele, pedig tudom, mekkora hibát követek el. Tényleg a pszichológus a megoldás, én is nemsokára elkezdek járni hozzá. Kitartás! Nem lesz gond:)
2013. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!