Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek a sötét barna...

Szerintetek a sötét barna redőny nagyon vonzza a meleget?

Figyelt kérdés
Érdemesebb lenne inkább világosabb változatot csináltatni? Kinek milyen tapasztalata van?

2013. jún. 17. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Én jó pár sötét redőnyt láttam csúnyán kifakulva..oké bizti nem 1-2 év alatt lesz olyan,de nem sokan szeretnének 3-4 évente redőnyt cseréltetni,hogy legalább szép legyen.

Nekünk fehér van..a kosz amúgy a sötéten is meglátszik.

2013. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fehér, ol

Barna, q

2013. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocs utolsó, de ezt nem értem....:(
2013. jún. 17. 11:21
 4/10 A kérdező kommentje:
első köszi, erre nem is gondoltam h kifakul
2013. jún. 17. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
ha állandóan süti a nap-déli-akkor eltud deformálódni és valóban rondán foltosan kifakul. a panelok déli oldalán a barna redőnyök ilyenek. én a fehérre vagy hasonlóan világos színre szavazok, ezek visszaverik a meleget így előnyösebb. de csinálnak még fából is az nagyon klassz, de árba jóval több.
2013. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Qvára.Aztán még nagyon ronda is lesz a kifakulástól .
2013. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha figyelktél volna fizikaórán Kérdező, most nem lett volna szükség ennek a kérdésnek a kiírására. NYILVÁN sokkal jobban felforrósodik, mint egy fehér/világos színű redőny...
2013. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*-k
2013. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg arra gndolsz, hogy a barna redőny sötébb szobát eredményez, tévedsz. Nekem fehér van, mégis, ha teljesen lehúzom, kukk sötét van.
2013. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha alumíniumot veszel az nem fakul ki vagy csak több évtized alatt. Viszont az ára jóval magasabb
2013. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!