Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy légytől is be tud indulni...

Egy légytől is be tud indulni a lakásban a mozgás érzékelős riasztó?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mi a papagájt minden esetre letakarjuk.
2013. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 eNerdzsy ***** válasza:
Igen.
2013. jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
úgy kell megválasztani a rendszert. ilyen alkalommal nemcsak a háziállatokra térnek ki, hanem külső esetén a falevelek, fák mozgására. méretezni kell az adott riasztót.
2013. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Régebben szerelgettem ilyen masinákat. Személyes tapasztalat: be bizony! A faleveleket, háziállatokat, stb. a blende (a lencsefelület alkalmatos kitakarása), valamint a megfelelő helyzetbe való beállitás segitségével még csak-csak ki lehet lőni. Az istentől elrugaszkodott légy - pláne, ha jó nagy, valami poszméh, vagy hasonló szárnyas sorscsapás - arra röpdös, amerre akar, lehetőleg az érzékelő látóterében. Itt két megoldás jött be: az érzékenység csökkentése, valamint a t. Megrendelő ingyen légycsapóval történő felszerelése!
2013. jún. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha egy sima, jó minőségű riasztó, akkor igen, de vannak olyan riasztók is, amik állatokra nem indulnak be!
2013. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem egy neha az érzékelő előtt ellibbenő pókháló szivatott napokig, mire rájöttem és letöröltem.Ugyanis lentről nem látszott.
2013. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nálunk 1 nagypárna. :P

Simán bemozdulhatott. :( frász gondolta volna ettől beindül a riasztó..

Másik alkalommal is csak sejtés volt mitől indult be.

( kellett szólnom ismerősnek, Ki tudsz velem jönni? Ráérsz? Akkor egy vezetéknek mozdult meg, tatarozás alatt. csak a betámasztott ajtóra volt feltéve )


Csendes riasztás, vagy szirénázzon is?

2017. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!