Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Állandó lakcímet szeretnék...

Állandó lakcímet szeretnék változtatni. Milyen papírokra van szükség?

Figyelt kérdés
Megszeretném változtatni az állandó lakcímemet.Kitöltöm a lakcímbejelentő lapot meg alá iratom a tulajjal és ennyi? Kell hozzá tulajdoni lap? Lehetőleg olyan írjon aki már változtatott állandó lakcímet és van tapasztalata.Köszönöm előre is a válaszokat.
2013. jún. 21. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá.Töltsd ki a nyomtatványt,és írasd alá a tulajdonossal.Semmi más dolgod nincs.
2013. jún. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Viszont azt olvastam hogy valakitől kérték a tulajdoni lapot is! Ezt mi alapján döntik el hogy kérik vagy sem? Meg én azt nem értem hogy hogy ilyen egyszerű ennek a menete? Ennyi erővel alá írhatom én is akárki helyett és beírok egy olyan címet ahol tudom hogy ő a tulajdonos és be jelentem magam.
2013. jún. 22. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Pofára döntik el, hogy kérnek-e tulajdoni lapot. A valótlan bejelentkezéssel vigyázni kell, ugyanis közokirathamisításnak számít.
2013. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem valótlan a bejelentkezés! Azt csak példának írtam hogy bárki aláírhatná. Jó lenne ha nem kérnék a tulajdoni lapot mert úgy tudom pénzbe kerül meg sok utánajárás stb.
2013. jún. 25. 21:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan az új lakcímkártyám nem kérték a tulajdoni lapot!
2013. jún. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!