Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol és kitől tudnám Budapesten...

Hol és kitől tudnám Budapesten megtanulni a foltvarrást?

Figyelt kérdés
16 hónapos kislányom szobáját rendezgetem, és közben gyönyőrű goltvarrással készült dekorációkról álmodozom. Falvédö, ágyterítő, névtábla, ilyesmi. Nem vagyok önállóan túl ügyes, de egy jó tanítómester instrukciói által bármit megtanulok. Kihez forduljak? Nem szeretnék rendelni, én szeretném csinálni. Annak számomra nagyobb értéke van, még ha csálébbra is sikerül. Indítanak tanfolyamot valahol? Vagy magántanár esetleg?
2013. jún. 22. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld megszerezni Perjes Erzsébet: Foltvarrás(Patchwork) c. könyvét, vagy Dolányi Anna: 100 foltos ötlet

(Patchwork) címűt. Az utóbbiban sok gyerekeknek való ötlet van.

2013. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálok. És esetleg olyan segítőt nem tudsz, akihez fordulhatok, ha megakadok?
2013. jún. 23. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!