Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kertvárosban a szomszéd egész...

Kertvárosban a szomszéd egész héten reggel 8-tól késő délutánig köszörűl, még hétvégén is. Mit lehet tenni, hová lehet fordúlni ezzel, mert szerintem ezt törvényesen nem csinálhatja?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Isten hozott, én is ebben a cipőben járok, megmozgatok sokmindent, pénteken voltam bíróságon is, ott 15e Forintért indítanak el egy ügyet, de azt tanácsolta a jogásznő, hogy inkább a jegyzőnél próbálkozzak. Azok meg avval pattintanak le, hogy inkább menjek a bíróságra.
2013. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kovpet ***** válasza:
A Jegyző az illetékes. A "lepattintást" meg kérd írásban. Gondolom, úgy már nem fognak elhajtani...
2013. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Panaszodat írásban add be a jegyzőhöz.Neki hivatalból vizsgálatot kell lefolytatni ebben.Még a helyszinre is

kijöhetnek,meggyőzödnek igaz e a beadott panasz .

Nálunk is ilyen volt,egy panaszosbeadványra .A polgármester

jött ,a helyi épitkezési előadóval .

Nem fognak lepattintani.A vizsgálatról hivatalos értesitést

küldenek .

2013. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!