Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ultrahangos rovarriasztó...

Ultrahangos rovarriasztó pókszázlábúak ellen?

Figyelt kérdés

Szerintetek használna?

Vagy van valami háziállat, ami megeszi? Mondjuk patkány, vagy nemtudom?

Annyira félek ezektől a szörnyektől, nem tudom honnan jönnek :( Létezik, hogy az ablakon keresztül másznak be? (rossz állapotban van a sz. háló)


2013. jún. 23. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaaaaj, de rühellem azokat. Ultrahangos riasztónk ugyan nincs, de a lila R*id spray beválik, ha közvetlenül rájuk fújok egy akkora dózist, hogy napokig érezni lehet. Azt nem tudom, hogy bármi is eszi-e őket, de szerintem még azt is túlélnék. Az ablakon is bemászhatnak, de igazából bárhonnan jöhetnek, nappal akár a padlólapok közötti minimális résekbe is képesek úgy bebújni, hogy nem veszed észre. :/ Nem bocsátom meg az evolúciónak, hogy létrehozta ezeket az undormányokat.
2013. jún. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer volt csak, pedig nagyon helyes állat, szerintem :) Úgyhogy fogalmam sincs, mivel lehet ellene küzdeni.

Egy csapat hangya szét tudja kapni, azt láttam videón. Elég csúnyán. Azóta még kevésbé szeretem a hangyákat.

2013. jún. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A pókszázlábú jelenléte inkább okozat. Azt keresd meg, hogy mit talált, mire vadászik bent nálad. Mert sokan csak egy undormánynak tartják, de megeszi a legyet, ágyi poloskát, csótányt, ezüstös pikkelykét, a molyt, a szúnyogot, a zsizsiket, illetve bármilyen ízeltlábút képes eltüntetni a lakásból (méhet darazsat nem bántja). Szóval ha el akarod tüntetni véglegesen, akkor keresd meg mit eszik, azt tüntesd el a házból, és magától fog rövid úton távozni.
2013. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!