Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ultrahangos rovarriasztó...

Ultrahangos rovarriasztó használ pókok ellen?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, elvileg igen. Gyakorlatilag nincs ismerősöm,akitől meg tudnám érdeklődni,használ-e.? Ugyan is problémánk van most a pókokkal...de nem is kicsit. Brutálisan nagy farkas pókok találnak be nap mint nap legalább kettő-három. Hideg van, két napja már esik az eső is,gondolom előle menekülnek. Viszont van egy kisgyerek, akit nem akarom,h megcsípjenek. Jó,most jöhettek nekem azzal,h nem csíp, stb. Viszont én elmondom, csípnek. Engem már csípett meg nem egyszer, s allergiás vagyok rá, brutálisan bedagad a csípés helye, gennyezik,s napokig nagyon fáj. Nos, ha agyerek örökölte tőlem ezt a mindenféle csípésre allergiás vagyok dolgot, nem akarnám megvárni,h véletlenül megcsípjék. Nem akarom morteinnel meg ilyenekkel irtani idebent őket, mert azt meg belélegezzük. Így gondoltam,veszek egy ultrahangos riasztót,de nem tudom mennyire lehet hatékony? Meg,h hol lehet kapni. Olyan helyre gondolok,ahova ma besétálhatok,s megvehetem, nem ilyen rendelgetős webshopokat. (Pest megyében lakom, Dunaharaszti közelében)
2012. szept. 15. 11:15
 1/1 anonim válasza:
sajnálom, de az ultrahangos pókriasztók semmit sem érnek. :( a pók konkrétan rászövi a hálóját.
2014. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!