Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek van egy háza az gazdag...

Akinek van egy háza az gazdag embernek számít manapság?

Figyelt kérdés

Mert anyám ezt mondja meg még van egy másik ingatlan minek az egynegyede az enyém.

Szóval én mai körülményekhez képest gazdag vagyok ?



2013. jún. 25. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
3 ingatlanom van. Mégsem vagyok gazdag, mert sok mindent nem engedhetek meg magamnak. Bár, tény hogy előny, amiért nem kell albérletben élnem, de sok olyan van ami számomra örök álom marad mert nincs rá pénzem..
2013. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Ha irodaház akkor igen. Mondjuk az ingatlan lehet egy sima legelő is, a negyede meg aztán végképp lehet kis érték. De ha mondjuk egy 200 misis villában van részed, akkor az már egész szép vagyon.
2013. jún. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Rózsadombon van a házad luxus berendezéssel? Ha igen, akkor az vagy.
2013. jún. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegyük fel 20on éves vagy, akkor gazdagnak számítasz egy felújított korszerűsített házzal, ha nem is minden korosztályban számítasz majd annak, de a tiédben biztosan
2013. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dickharta ***** válasza:
1 es. akinek 3 ingatlanja van az miért nem ad el egyet,hogy ne kelljen nyomorognia?
2013. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4-igen 24 vok.
2013. jún. 25. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!