Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Össze-vissza befogta a világos...

Össze-vissza befogta a világos farmeromat a belevarrt bőr márkajelzés. Mivel és hogy jönnek ki a foltok?

Figyelt kérdés

Sárga színűek. Sikáltam Ariel folttisztítóval, Vanish szappannal, Vanish folteltávolítóval, áztattam..de semmi..én úgy látom nem is halványodott. :( Kellett nekem drága nadrágot vennem! :(

Esetleg, ha ruhatisztítóba viszem ott ki tudják szedni a foltokat?


Köszönöm a segítséget!


2013. júl. 2. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, csereltesd ki.
2013. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nincs meg a blokkja és ráadásul télen vettem! :(

De azért köszi a segítséget!:)

2013. júl. 2. 12:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Fehér színű? Nekem fehérből a Clorox szedte ki, de csak többszöri próbálkozásra. Tisztítottam vele, kimostam, még vizesen újra tettem rá és megint kimostam. Most alig látszik.
2013. júl. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ezek a foltok nem fognak kijönni. :( létezik ugyan ipari színlehúzó, ami az eredetileg fixált színt nem bántja, az talán segíthet, de nem minden patyolatnál van ilyen, vagy ökör áron vállalják, és a végeredmény is kétes. Ha használni szeretnéd a nadrágot, szerintem festesd be feketére.
2013. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon világoskék színű.

Még próbálkozom az áztatással és a dörzsöléssel..hátha..

Köszönöm, kipróbálom a cloroxot!:)

Aztán adok egy esélyt a tisztítónak, ha az sem akkor lesz egy foltos nadrágom:(

Ez az egy nadrágom van ami jó rám, mert sajnos akaratom nélkül fogytam és 42kiló vagyok:( Ezért lenne olyan fontos:) és ezért nem szeretném feketére befestetni. Még vékonyabbnak tűnnék...

2013. júl. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!