Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire vált be Nektek a...

Mennyire vált be Nektek a gőztisztító?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hajlatokba, sarkokba, nehezen hozzáférhető helyekre jó... de amúgy csalódtam. Sütőrácsról, edényekről nem szed le semmit, pedig a reklámban igen :(
2009. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ... pont ezért kérdeztem, mert én is így jártam ...
2009. okt. 16. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos... Nem érte meg az árát, ritkán használjuk, tényleg csak a sarkokba. Sosem tanulok a mások kárából, óva intettek tőle, hogy ez csak a reklámban jó. Hát igazuk volt. :(
2009. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:( ... én meg mindenkitől csak jót hallottam, s mondom megkérdezem .... lehet csak én nem értek hozzá!

:(

Akkor maradnak a vegyszerek mégis ... én a gáztűzhelyen a láng fölötti két hosszú valamit akartam volna teljesen rendbe rakni ...

...

Azért további szép napot, jó hétvégét! :)

2009. okt. 16. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pedig pár serpenyőnyek az aljáról az odaégett zsírt akartam, meg a grillrácsot... Hát nem jött be. :(


Neked is jó 7végét, köszönöm szépen. :) Szia.

2009. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem úgy vált be, hogy pl a tűzhelyre ragadt zsírt úgy tudom lemosni, hogy nem kell hozzá a zsíroldó, hanem elég a mosogatószer, és abból is kevés. Meg a koszcsík a kádon a fiaim után... vegyszer nélkül tényleg nem jött össze, de lényegesen kevesebbel, és nem annyira agresszív vegyszerekkel jó. A macskáim klotyóját azzal fertőtlenítem, mert a domestostól fintorogtak... (A reklámoknak asszem tényleg csak a negyedét szabad elhinni...)
2009. okt. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon klassz vele pl. a csempét tisztítani. Általában nagyobb felületekre praktikus és a nehezen hozzáférhető helyek tisztításához.
2009. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon tetszett, hogy a macskák a domestostól fintorogtak :)))))


Igen, valóban nagy felületeken, csempén is jó... de én inkább mégis a makacs koszokra akartam ,de akkor marad csempe, meg a hajlatok. (1.hozzászóló)

2009. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!