Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni a kissebség...

Mit tudok csinálni a kissebségi szomszédaimmal amikor éjjel nappal üvöltöznek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtuk, hogy cigányok mert télen vettük az ingatlant és az eladó letagadta azok meg a hidegbe behúzódnak.Na de nyáron.Reggel 6-tól este 24-ig üvöltenek.Tegnap estig még tűrtem, de elegem lett és szóltam és még neki állt feljebb.

Semelyik nem dolgozik és nem elég, hogy cigányok 2 értelmi fogyatékos gyereke van akik nem tudnak beszélni és ki vannak dobva az utcára.Itt állnak a kapunk előtt és egésznap csak vmi állatias hangot hallatnak.Megőőőőőőőőőőrülök.

160 nm-es házuk, de mindannyian segélyből élnek a családfő vásározik.

Tudok vmit tenni ellenük?

Nem feltétlen a legdrasztikusabb lépés jobb előbb.Hátha van mégis annyi intelligenciájuk, hogy mérlegeljenek.


2008. jún. 26. 08:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Túlságosan ne vedd komolyan a válaszomat, de én azt tanácsolom, hogy próbáljátok az ingatlanotokat eladni.

Persze majd télen!

2008. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ettől féltem én is...a magyar embernek kell menekülnie mert ezeket több jog védi mint minket.Ilyenkor hol az apeh???Segélyből 160 nm-es házat hogy lehet felhúzni, ez senkit sem érdekel???

Komolyan mondom itt látszik, hogy ez az ország hogy elrontotta a dolgokat....és egyre rosszabb...

2008. jún. 26. 08:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, első lakás, annyira örültünk, mint majom a farkának. Ki törődött akkor olyannal, hogy kik a szomszédok???Hát, mostmár tudom mi az első, ha házat veszek. Mint a viccben...: Mi az a 3 szó, amit egy magyar ember soha nem akar hallani egy romától???Jó reggelt szomszéd!:-)))Szóval nálunk is mindig daj-daj van, annyi a különbség, hogy hajnalig. Mivel haverok a rendőrök is, így ki sem jönnek már. Viszont reggel le van húzva a redőny, mert ugye az éjszakai dínom-dánomot ki kell pihenni. Na, akkor jöttünk mi, kitettük a hangszórót oszt' hagy szóljon! Hát ezt annyira nem díjjazták, át jöttek szólni, mondtuk, hogy oké, alhatnak, ha hagynak minket is. Betartották, megegyeztünk, hogy csak hétvégén és vagy péntek v. szombat este lehet lármázni, mert azt azért nem várhatom el sajnos, hogy ne bulizzanak, ez a vérükben van, ilyen a mentalitásuk. Viszont azóta egész jóban vagyunk, sőt. Mondjuk ők a normális cigány családok közé tartoznak, jó sok a gyerek és csak apuka dolgozik, de legalább van munkája, tiszták és a maguk módján rendes emberek. Szerintem romákkal nem jó rosszban lenni, mert úgy is Te húzod a rövidebbet, többen vannak. Érdemes normális, jó szomszédi viszonyt kialakítani, mert ha rendes vagy velük meghálálják. Most nem azt mondtam, hogy bratyizni kell, de gyűlölködni nem szabad, mert ők úgysem fognak elköltözni, a napjaidat viszont nem érdemes ezért tönkre tenni. Vagy ott a másik verzió, hogy elköltözöl, hátha jön egy olyan vevő, aki nem veszi észre ki mellé költözik...
2008. jún. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sorstárs,

Hogyha tényleg hálásak lennének akkor legalább nem ugatna vissza mikor megkérem, hogy ne üvöltsön szerda éjfélkorm, hiszen eddig nem szóltam se az idióta kölykeiért akikre szarnak nagy ívben se a bulizásokért de azért hétköznap már sok.Nem nagyon izgat, hogy többet vannak, még egy dobásuk van és felnyomom az apehnél.Majd meglátjuk, hogy ki húzza a rövidebbet.

2008. jún. 26. 09:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, szerintem Te sajnos a "rosszabbik fajtát" fogtad ki. Mert velük nem lehet beszélni, bár sok magyar emberben is van ilyen idóta, úgyhogy ez nem roma függő...

Próbáld meg az APEH-ot, bár én nem sok reményt fűznék hozzá, mert manapság mindenből kisebbségi kérdést csinálnak, a hivatalok hozzájuk sem mernek szólni nehogy "ügy" legyen belőle, annyira felkapta őket a média! Bezzeg, ha Te 5.000,-Ft-ot nem vallasz be..., ilyen szemétláda országban élünk..., vagy megszoksz vagy megszöksz!

2008. jún. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Átjött az asszony :o)

El kezdett támadni, hogy mit képzelek, hogy ééééén kiabálok vele este mert hangoskodik és, hogy megbántom azzal, hogy M.O.-n vagyunk.

Mondom te cigány vagy én magyar ez meg magyarország, viselkedjen is úgy.Eddig mindig azzal takarózott, hogy ők cigányok ez a stílusuk.Leszarom, hogy milyen a cigány stílus.Próbáljon meg alkalmazkodni.És még támadt, hogy beméreti az előtetőnket amit azért csináltattunk, hogy az illegális erkélyükről ne nézzenek állandóan be a képünkbe.Hihetetlen.Aztán jött a férje aki elhúzta elnézést kért mondta, hogy nem lessz ilyen többet és ha bármi van neki szóljak mert ő elintézi az egész pereputtyot.

Na remélem, hogy itt a vége.Majd meglátjuk.


Köszönöm a hozzászólásokat.De ahogy tudunk költözünk.

2008. jún. 26. 09:46
 7/16 anonim válasza:
96%

Nagyon megértem a problémád:),én is éppen árulom a házunkat a kedves "szomszédok"miatt,de sajnos ez sem egyszerű,mivel a házam értékét nagyban befolyásolják.

Ezek sohasem fognak szocializálódni!!!

Mellesleg én félek is tőlük,vademberek.

2008. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csinálj sok jó képet és videót nyáron és áruld inkább télen, akkor behúzódnak....így többet fog érni.Mi is így szívtuk meg.Tanulópénz.....
2008. jún. 26. 14:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A reklám szerint, mert kell nekik a reklám: Romák nélkül szürkébb lenne a világ! Nemde???
2008. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Legalábbis fehérebb :o)
2008. jún. 26. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!