Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Filc anyagból létezik keményeb...

Filc anyagból létezik keményebb típusú is, vagy a hagyományossal lehet valamit csinálni, hogy legyen egy kis tartása?

Figyelt kérdés
Girlandot szeretnék Karácsonyra csinálni, de ez a hagyományos filc nem valami jó. Almás girlandot vettem egy boltban, de egy vagyon volt, gondoltam ilyet én is tudok csinálni, de az mintha ki lenne keményítve, sokkal jobb a tartása.
2009. okt. 22. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

én úgy csinálnám, hogy kivágnék két azonos pl alma formát. És összeragasztanám úgy a kettőt hogy közé pl hurkapálcikát vagy saslikpálcikát X alakba beragasztanék az alakzatok közé.

2009. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Két réteg közé ragassz kartont. Egyébként úgy tudom, bár lehet, hogy hülyeség, hogy szappanos vízzel bedörgölik, megszárítják, és átvasalják. De mintha így emlékeznék törpe koromból az öreg nénik valahogy így csinálták. :)
2009. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Ezt a szappanos dolgot kipróbálom, hátha bejön.
2009. okt. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!