Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jo otlet lenne 15 evesen...

Jo otlet lenne 15 evesen kikoltozni Londonba? Bovebben lent kifejtem.

Figyelt kérdés
Eddig anyukam nevelt, a szuleimm, es apukammal elvaltak, amikor 2 eves voltam, es apukammal csak ritkan tartottam a kapcsolatot. Noverem tavaly nyaron koltozott ki, es en igy 2 hetre ki tudtam jonni hozzajuk. Szerintem alakult a kapcsolatunk. most 1 honapot es 2 hetet vagyok kint. Mar egy ideje elhataroztam, hogy ha vegzek a gimivel, akkor kijovok en i tovabb tanulni, vagy nem tudom. Vagyis elmenekulok otthonrol, mert nem szeretek ugy elniahogy elek, ez talan anyam pasija miatt van, aki nem normalis, es allandoan uvolt, igy kolcsonosen nem birjuk egymast. Anyummal nagyon kotodunk egymashoz, szeretem nagyon, os is engem. Kicsit osszetorne, ha megtudna, mit tervezek. En ezt az egeszet komolyan gondolom, ki aakarok koltozni apukamhoz, itt megcsinalni akozepiskolat az angolra specializalodva, es divattervezest, vagy lakberendezest tanulni tovabb itt kint. Szoval akarok valamit elerni az eletben. Csak felek anya miatt, hogy szetvaljunk, mert tenyleg szeretem. De ezt kell tennem. Ugy erzem, itt tobb a lehetoseg, sokkal tobbre vihetem. Szerintetek jo otlet lenne? Koszi

2013. júl. 27. 00:26
 1/7 anonim válasza:
100%
Tökéletesen megértelek, Angliában tényleg több a lehetőség és az angol nyelvtudásod is nagyon jól fejlődhet ami nagyon sokat számít a mai világban, ott több a munkalehetőség, jobbak a körülmények (egyedül az időjárás rosszabb). Anyukáddal beszéld meg, mert egyentalán nem hülyeség amit terveznél, csak még 15 vagy, végezd el a gimit akkor és utána.. Anyukáddal beszéld meg, tartanátok úgyis a kapcsolatot. Ami meg az anyukád élettársát illeti anyukád nem szól semmit vagy nem akar semmit ellene tenni hogy üvölt veled? Ebben nem értek egyet, nem szabadna üvöltenie, viselkedjen. Egyébként az ötlet jó, önállósodni is kell az embernek :)
2013. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy 15!!! évesen külföldre mehess, kell anyukád engedélye, a gyámhatóság engedélye meg egy csomó igazolás, hogy ott biztosítva lenne a megélhetésed, ellátásod, stb., nem úgy van, hogy egyszerüen eszedbe jut és költözöl.
2013. júl. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne, jól járnál vele.

Viszont ennyi idősen kell anyukád beleegyezése is, ha nála vagy elhelyezve, vagy a bíróságtól apukád kérheti az elhelyezés megváltoztatását, és akkor a bíróság is eldöntheti, hogy apukádhoz kerülj. (Ha te ezt szeretnéd, akkor azt figyelembe veszik.)

2013. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Pedig ötletnek jó volt" - mondta a kovboj is, mikor lóhátról beugrott a kaktuszbokorba.
2013. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, egyebkent az elsonek lehet, hogy nem volt eggyertelmu, de en 15 evessen, vagy mire tenylegesen ra kerulne a sor, 16 evesen szeretnek az apukamhoz koltozni. Amugy johetnek meg a valaSZOK, KOSZI,
2013. júl. 27. 13:25
 6/7 Grace99 válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet! Csak jól járhatsz vele!!
2013. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a gyerekelhelyezés megváltozik (es apukádnál leszel hivatalosna is lehelyezve), ÉS a gyámhatóság is engedélyezi, AKKOR kiköltözhetsz, egyébként nem.
2013. júl. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!