Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter 5. részében...

A Harry Potter 5. részében (film. A könyvben még nem tartok ott. ) Amikor Harry, Luna, Neville, Ron és Hermione londonba repülnek a tesztrálokkal, akkor Neville, Ron és Hermione hogy látja őket?

Figyelt kérdés
Mert Luna azt mondta Harry-nek, hogy csak azok látják a tesztrálokat, akik már találkoztak a halállal. Így Hermione, Neville és Ron nem látja őket. Neville-t nem tudom pontosan, hogy most meghaltak a szülei, de úgy tudom, hogy nem. Szóval, ha nem látják őket, akkor hogyan tudnak repülni rajta? Vagy ez csak egy baki? Nem tudom, hogy a könyvben is így van-e mert még csak a Titkok Kamrályánál tartok.

2013. júl. 21. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Luna látta az anyát meghalni,Neville a nagyapját szóval csak Hermione Ron és Ginny nem látják.Úgy emlékszem hogy segítenek nekik felszállni rá és hát kapaszkodni tudnak attól mert nem látják még érzik.
2013. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
csak az látja tesztrálokat aki látott valakit maghalni de ron hermione és ginny nem látja öket. legalábbis a könyvben a filmet már régen láttam...
2013. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen. Ron, Hermione, Ginny nem látják. Luna az anyját, Harry Diggoryt, Neville pedig nagyapját látta meghallni. A többieknek pedig segítenek felszállni, meg minden. De, ha a könyvbe odáig eljutsz, akkor majd részletesen kiderül. Hagrid fog is róla beszélni az órán.
2014. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!