Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lakni Budapesten?

Milyen lakni Budapesten?

Figyelt kérdés
Érdemes válaszokat kérek? Milyen emberek vannak? Drágák-e ilyesmi válaszokat várom:)

2013. aug. 1. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
@utolsó gyakraj járok Budapestre havi szinten, és hidd el sok mindent megtapasztaltam az egészről. Az összes vidéki szenny ott köt ki, teli van csövessel, büdös van mindenütt, káosz, az emberek pedig szeretnek egy kicsit többet mutatni magukból anyagi téren, mint ami a valóság. A közlekedésről ne is beszéjünk, a 7-es buszra fel se merek ülni, a 4-es metró építése egy szégyen egy az egyben, Józsefváros körúton kívüli részéről ne is beszéljünk inkább.
2013. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%
#11 Picit el vagy tévedve barátom:)
2013. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem miért nem lehet az igazságot elfogadni. Pest egy koszos, mocskos csövessel és pénztelen csavargóval teli kelet-közép-európai város. ennyi.
2013. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Pesten is vannak jó helyek, meg rossz helyek, ennyi. Nekem személy szerint Kelenföld, meg a gazdagréti kertvárosi részek tetszenek.
2013. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Ja, mellette ott van a Városliget, a Kisföldalatti, a Feneketlen-tó, a Citadella, az Országház, a Hősök tere, a Mátyás templom, a Bazilika, a Füvészkert, a rengeteg rendezett kertvárosi rész, Lánchíd, szórakozóhelyek, üzletek, éttermek, stbstb...
2013. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok embert ismer meg az az ember,aki havonta egyszer feltolja a képét Bp-re kedves pár hozzászólással előttem író... Vidéken mégtöbb szegény van, meg honnan veszed azt,hogy a magyarok üres zsebbel,céltalanul szaladgálnak? Bár jobban belegondolva,lehet,hogy te kőgazdag vagy,és az átlagembert csórónak tartod,nemtudom. Meg mogorvák az emberek...Érdekes rám sok ember mosolyog,bátran szóba elegyedek/elegyedtem szóba eddig bárkivel,mindenki kedves volt eddig. Közlekedésről ne is beszéljünk? A tömegközlekedés olyan rózsás helyzetben van az egész országban..Csak pesten legalább ha valamelyik buszra,villamosra stb nem férsz fel,vagy jön másik rövid időn belül,vagy találsz másik alternatívát, nem az hogy úristen 1 óráig nem jön semmi. És kedves hozzászóló,ki a 9-es és 11-es hozzászólással ajándékoztad meg a népet,legyél olyan szíves és oszd már meg velünk,hogy melyik településen laksz.
2013. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Borsodi vagyok, és nincs teli a zsebem, igen egy romás településen lakok, elég lesüllyedt környezetben, de azért abban igazam van, hogy egy embernek, aki nem örökölt ott lakást meg semmit, egy fél élet is kevés, hogy hitel nélkül vehessen egy rohadt lakást, normális helyen. Amúgy meg az albárlet elvisz mindent. Én az utolsó szart is megtermelem a kertemben, amin tudok spórolok, a pestiek meg nem tudnának mihez kezdeni a vidék nélkül, ehetnék a téglát meg a betont. Pesten van még csak szgénység minden értelemben.:)
2013. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz egy életstílus,életfelfogás kell,hogy értékelni tudd Budapestet. Akinek az az élet,hogy a kertben hagymát dug a földbe,annak nyilván jó vidék,de munkalehetőség,szórakozási lehetőség,szabadság mind-mind a fővároshoz köthető.Azt már nem mondom,hogy aki így áll hozzá,hogy "a pestiek nem tudnának mit kezdeni vidék nélkül".. (mintha ez nem egy oda-vissza dolog lenne),akkor elmondanám,hogy a parlament,közigazdatás stb főbb szerveinek székhelye a fővárosban található.Egy élet is kevés,hogy hitel nélkül...Mi baj van a hitellel? Sajnos az a baj,hogy nem lehet meggyőzni téged semmiféle érvvel,szóval nem is pazarlom az időt,hiszen pont egy olyan ember vagy,aki semmit nem tenne meg az előrejutásának érdekében,aki azért van a világon,hogy egyen,h*gyozzon,sz*rjon,szaporodjon. Az ilyen ember nem tudja értékelni az élet adta lehetőségeket. Arról nem beszélve meg,hogy tanulni kell,és akkor lesz állása az embernek(kivéve ha ügyetlen,és valamiféle haszontalan szakot végzett.) Egyébként meg az általad favorizált vidéken jobb környéken is +20 milliónál kezdődnek a normális,nem régi jól karbantartott házak(csak hát vidéken semmit,de semmit nem csinálsz,mert unalmas,üres stb.)Arról nem beszélve,hogy egyáltalán nem ismered BP-t,lehet,hogy csak a Józsefvárosi Piacon voltál még,felszállva a Keletinél a 24-es villamosra,és lemenve a Kőbányai útra, mert ha kicsit is tájékozottabb lennél,tudnád hogy gyönyörű részek vannak gyakorlatilag minden kerületben, XIII. kerület hihetetlenül dinamikusan fejlődik,XVI. kerület kertvárosias részei,XVII,XVIII ker csendes,vidékies részei.Plusz 2 ker belvárosias része,5ker,Újlipótváros,6ker körúttúl balra fekvő szórakozónegyede,7 ker szórakozónegyede. Ezen felül építészetileg is izgalmas BP,de ismét mondom és nem elítélően,hogy ha a te életed csak a létfenntartásról szól,akkor ez van,nem neked való BP,de ne mondd már,hogy "Pesten van még csak szegénység minden értelemben". A Blahán kolduló kéregető egy hónapban azzal,hogy ül többet keres,mint ami nyugdíjat kap Jolika néni a kis falucskában. A kaja nem drágább,mint máshol,a szórakozás sem igazán,hacsak valami puccosabb helyre mész,az albérletet elismerem,meg a lakásárak is valamivel magasabbak,de hát nyilván magassabb is lesz az ingatlanok ára,hiszen magasabb is az átlagkereset. Szóval ismét mondom,nem akarlak meggyőzni,mert nem tudnálak,és nem is akarlak,de az az ember,aki azért él,hogy nézzen ki a fejéből, és nem ismeri pestet,az ne irkáljon már ilyen hülyeségeket. Szép napot!
2013. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
köszönöm annak aki normális választ adott rá:) egyébként kicsit elírtam a kérdéseket.. úgy értettem hogy az emberek milyenek, meg hogy az étel vagy valami szórakozóhelyek egyebek drágák-e meg a közlekedés, a munka és a lakás milyenek..
2013. aug. 3. 13:47
 20/21 anonim ***** válasza:
ok, tiéd az igazság, akkor vegyél fel hitelt, jó devizaalapút (a svájcit azt ajánlom neked), és fizesd a sírig a banknak. Koldulj, plázázz, érezd jól magad! - az agymosott, hülye falusi voltam -
2013. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!