Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyukám aug.8-án lesz 50 éves...

Anyukám aug.8-án lesz 50 éves és nem tudom mit adjak neki. Inkább készíteni szeretnék. Én 13 vagyok. Szerinted mit adjak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Miket szeret? Mik a hobbijai?
2013. aug. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Menj be egy kreatív hobbi boltba, és nézz körül. Ötleteket is kaphatsz, és beszerezheted az alapanyagokat is. A dekupázs (szalvétatechnika) például elég egyszerű, és jól is néz ki.

Ilyesmikre gondoltam:

[link]

(Ezen a honlapon elég bonyolult műalkotások is vannak, de ha kreatív vagy, ezen elv alapján készíthetsz valami egyszerűt is.)

2013. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt is van jópár kreatív ötlet:


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :)Nagyon szeret olvasni.
2013. aug. 4. 20:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, sajnos még nem tudom mit adok...
2013. aug. 5. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szeret olvasni, készíthetsz neki könyvjelzőt. Ez nagyon egyszerű, az alap lehet kartonpapír vagy jégkrémpálcika. Ha valami bonyolultabbat szeretnél, egy könyvvel kapcsolatos kreatív ötlet:

[link]

(A linken látható példány talán még nekem is bonyolult lenne, de ezen elv alapján könnyen készíthetsz valami egyszerűbbet.)

2013. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. aug. 5. 22:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Ping pongozni is nagyon szeret és arra gondoltam, hogy ahoz kapcsolatost kéne.Valami ötlet?
2013. aug. 6. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!