Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok hány fok van ebben a...

Nálatok hány fok van ebben a kánikulában bent a lakásban?

Figyelt kérdés

2013. aug. 4. 17:20
1 2
 11/17 anonim válasza:
22 legkondi folyamatosan
2013. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálunk ma már 33 fok, azt hiszem a tűrőképességem határán vagyok, már a vizet és a fagyit sem kívánom.
2013. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szintén 32-33, vagy sírvafakadok, vagy idegösszeomlást kapok.
2013. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Nincs hőmérőnk, de mivel a tizedik emeleten lakunk és panelban, déli fekvésű lakásban így el lehet képzelni.

Redőnyöket lehúzzuk, ajtókat-ablakokat tárva nyitjuk, ventilátorokat bekapcsoljuk, mert ezt a rohadás hőséget elviselni másképp képtelenség.

Életemben ilyen hosszan tartó és legkisebb légmozgás nélküli kánikulát még nem éltem ebben az országban 36 évem alatt. Igaz, beszélgettem egy 80 éves járókelővel tegnap és elmondása szerint ő sem.

2013. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Győrben lakom panelban 10.emeleten(ugye most itt dőlt meg a rekord)34 fok van!De én ilyenkor arra gondolok,hogy igaz,hogy rossz,de télen milyen jó itt fent,akkor 23 fokra vannak beállítva a radiátorok,és alig-alig kapcsol be!+Gondoljunk csak a szegényekre,azt bemondják a tévébe,hogy milyen meleg van,de sok szegény nagyon örül,mert télen nem tudnak fűteni!Azt nem annyira hangoztatja a média!
2013. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
*Nem a szegények mondják,hogy milyen meleg van!
2013. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kertes házban lakok, az emeleten 30-33 °C, a földszinten 25-27 °C
2013. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!