Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Teraszajtóra milyen szúnyoghál...

Teraszajtóra milyen szúnyoghálót ajánlotok? Meg egyáltalán milyet lehet feltenni? Árat is tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szúnyoghálót szeretnék a teraszajtóra a bogarak miatt, milyet lenne érdemes? Ha tudtok árat, légyszíves írjátok meg, nem szeretném a legdrágábbat. Köszönöm előre is a segítséget.

2013. aug. 9. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész valamelyik tescoba, veszel egy olyat ami méretre vágható, és stimmel is méretbe, fogod hazaviszed leméred mekkora felületre kell kivágod majd a ragasztó csíkkal szépen felviszed vagy ha tartósan akarod akkor felszögeled rá. kb 600 Ft-ért már kapni jót. Nagyon minőségit nem éri meg venni mert előbb utóbb úgy is szét szakad, így felesleges rákölteni. Mivel ez fogyóeszköz célszerű egy olcsó vackot megvenni én is vettem egy elég drágát az eladó azt mondta hogy az akár 20 évig is bírni fogja, ööö igen 3. évbe szét szakadt mert ugye én is terasz ajtóra vettem és ugye amikor hoztam be egy bútort akkor az éle véletlen hozzáért egy picit már keletkezett rajta egy nagyobb lyuk ami tovább tágult, mivel feszült mint állat. Felesleges drágát venni, ez fogyóeszköz.
2013. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez szerintem nagyon jó, nekünk is hasonló van. (persze olcsóbb is van csak nem esett jó keresgetni) Keresd egyszerűen mágneses szúnyogháló néven, és egyébként most a tescoban is van ilyen :)

2013. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2013. aug. 9. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


2500ért már lehet kapni

2013. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem rendesn nyithato szunyogháló ajtónk van, olyan helyen ahol redőnyöket, nyilászárókat árulnak méretre ott ilyent is csinálnak neked.
2013. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!