Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehet úgy élni mint Robinson?

Lehet úgy élni mint Robinson?

Figyelt kérdés
Van olyan hely szerintetek valahol, ahova ki lehet költözni, és önellátó életmódot folytatni? Lakatlan sziget szerűségre gondolok, lehetne pecázni, néhány állatot tartani, kókusz diót enni, stb :D Elegem van már a napi 12 óra robotolásból semmi értelme nincs számomra, az embereket is utálom legszívesebben elvonulnék mint Robinson :) Lehet ilyet a mai világban?? Szerintem nem, de hátha vkinek van vmi tippje ;)
2013. aug. 9. 17:55
 1/3 anonim válasza:
Ez már nekem is eszembe jutott! :) biztos vannak olyan szigetek, ahol nem lakik senki, csak hol? és hogy lehet oda jutni? ..
2013. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

néha én is vágyom ilyen életmódra, de magamat ismerve, szerintem hamar beleőrülnék. ha még az lenne, hogy mindenki így élne, lenne egy kis közösség, az tetszene.

de szerintem lehet,m ért ne lehetne, de megbánnád,nem? :D nem jöhetnél vissza soha többet, mert oda nem gyakran jár repülő

2013. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lali az állat ***** válasza:

ők mér megtették,lehet csatlakozni:


[link]

2013. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!