Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz, ha igy szereztem ingyen,...

Gáz, ha igy szereztem ingyen, gumimattracot?

Figyelt kérdés

A hétvégén a Balatonon voltam, ott maradtam estig. Azt vettem észre, hogy sokan ott hagyák a leeresztett matracaikat ha kilyukad, vagy csak hanyagságból.

Én meg elhoztam az egyiket, ami lyukas vollt, és megragasztottam, úgy nézem jól szuperál, csak üldöz a büntudat, hogy ugy kukáztam. (bár nem a kukában volt.)



#strand #Balaton #gumimattrac #javít.
2013. aug. 19. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy már nem kellett az eredeti tulajdonosának, akkor semmi gond. "Újrahasznosítás"
2013. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos nem kellet már neki.
2013. aug. 19. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg !Azért hagyták ott mert lyukas volt. De jó lenne ha mindenki ilyen becsületes lenne mint te. Hogy 1 lyukas matrac miatt legyen lelki ismeret furdalása. /nem loptad ,találtad / :-))
2013. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, az az igazság, hogy egy kicsit sajnálom a környezetet meg a matracot is. Meg amugy sem volt még matracom:)
2013. aug. 19. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ott hagyták,igy már a tiéd,nem beszélve arról hogy lyukas is .Ezért is maradhatott ott.Ügyes voltál ,ha megjavítottad .
2013. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Élelmes ember vagy, + még a környezetet is védted ezzel, hogy elhoztál egy nehezen lebomló műanyag hulladékot.Nem kukáztál, mert más a hulladék, más a szemét, de az ember, ha a szemétben is talál vmit, az se gáz.:))
2013. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Huh.. meg nyugodtam, hogy ez nem egy csórós cselekedet volt:)

Amugy nem volt nehéz megjavítani, meg én se vagyok sz a túl ügyes kezü emberke.

Köszi a válaszokat:)

2013. aug. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!