Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Állami fenntartású kollégiumi...

Állami fenntartású kollégiumi középiskolások! Hogy müködik pontosan az étkezés?

Figyelt kérdés

Most az a problémám, hogy teljes össze visszaság van etéren.


Ahogy én ismerem: Befizetem a pénzt előre, hetente be X-elem mi kell és utólag visszatérítik a különbözetet.


Azonban olvastam mást is: Befizetem a pénzt előre, hetente be X-elem ami kell és mindent ki kell fizetni, így nem küldenek vissza semmit, még ha nem is rendeltem valamit. (ennek kis realitást tekintek)


Másik olvasott: Befizetem, aztán nincs is mit X-elni.


Ez elméletileg egységes az állami fenntartásúakban, mivel minden étkezési eljárás egységes.


Másik problémám, hogy én most kaptam egy lapot az első hétre X-elős, de ez lehet csak 1x van így (aztán úgy mint a 3. példa) mivel előre kell tudniuk hogy a beköltözés utáni napon ki eszik.


Ezen kívül még az lenne a kérdésem, hogy az "étkezőben" nem kell semmi evőeszköz ugye? A lapon amin csak X-van nincs ott az étel neve, ettől független tudható mi lesz a jövőheti koszt? (persze ez csak akkor jó ha heti X-elős).


És ez a kártya hogy működik (amit aktiválnak), ha pl. ebédet nem veszek csak reggelit? Ezt ők honnan tudják aznap?


Bocsi ha sokat írtam, de fontos lenne tudni, hogy és hol étkezzek, ezért ez is fontos. Légyszi írjatok.



#kollégium #kollégiumi étkezés #kollégium beköltözés
2013. aug. 21. 23:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!