Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy 60nm-es...

Atika kérdése:

Mennyibe kerül egy 60nm-es ház építési engedélye vidéken?

Figyelt kérdés
Kecskemét környékén szeretnénk építeni.Azért lennék rá kiváncsi mert sokan azt mondják fölösleges,mert a telek mérete 10 000 négyzetméter, szóval a kutya se fog oda jöni/belátni/, meg hát a szomszédok se jelentenének fel.amit még tudni kell,hogy van rajta 100 négyzetméter istáló./téglából/ Szóval kinek tünne fel ha még 60 négyzetmétert mellé építek.Várom a becses válaszokat.Kérem ne írjanak fölösleges válaszokat.pl.:jaj fizes mert akkornem veszed ki a részedet az adózásból. Értitek...Most özintén ki akkar/ki tud?/ a mai fizetések mellet kiadni százezreket. Köszönöm
2009. okt. 31. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nem bántani szeretnélek, érdemben sem nagyon tudok válaszolni, de sztem egy 60nm.es házat nem éri meg fölépíteni. vagy akkor úgy, hogy 60nm az alapterület, és rajta egy emelet, vagy tetőtérbeép. ennyi erővel egy panelban is lakhatnál... tényleg nem rosszindulatból írom. ha mondjuk neadjisten egyszer építenék egy családi házat, akkor biztos nem állnék meg 100nm alatt.
2009. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké értem.rosszul fogalmaztam. ez az alapterület lenne vagyis összesen 120 nm lenne a ház.
2009. okt. 31. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:

az más. akkor jó építkezést. fontos: az obiban semmit ne vegyél. egy valag szar, és még át basznak...


amúgy ha felépíted, nem fogják lebontani, hanem kérni kell fennmaradási engedélyt.

2009. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

mielőtt neki kezdenétek, nézzétek át a hatályos jogszabályokat, mert ha valami jóindulatú emberkének mégis feltűnne az épület, akkor megfelejen a fennmaradási engedély beadásához.

hogy mennyibe kerül, azt nem tudom, de elég zsebbenyúlós..... és egy akkora külterületen (gondolom nem városközpont) meg tényleg felesleges. majd ha egyszer lesz rá pénz, akkor lehet rá kérni egy fennmaradási és egy lakhatási engedélyt, és onnantól kezdve minden rendben lesz...

2009. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!