Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni neten hogy...

Hol tudom megnézni neten hogy a szomszédnak mire van építési engedélye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol. Az építési engedélyeket az önkormányzat adja ki, ezeket az engedélyeket pedig Te nem láthatod egy honlapon sem. Próbálj érdeklődni az önkormányzatnál, mint szomszéd, akit "nagyon zavar" az építkezés, nem lehet pihenni, már korán reggel hangosan dolgoznak...stb.
2010. máj. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húúú, ha nekem ilyen szomszédom lesz....
2010. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy építkezik, mivel nem ő építkezik hanem én. És olyan bunkó a szomszéd hogy beleüti a dolgát abba hogy én mit építenék, mivel közvetlenül a kerítés helyén lesz a ház egyik fala, azért megkértük hogy szedje ki a tujákat ami nem a megengedett 1méteren túl volt, hanem csupán a kerítéstől 30-50cm-re volt elültetve. Nagy nehezen kiszedték a tujákat. egyszer kimentünk a telekre és elkezdi voltam bent a polg.hivba érdeklődni, meg folyamatosan köcsögöl, és én úgy tudom hogy az ő garázsukra nincs építési engedély, csak nem tudom biztosan hogy van e, mert ha egyszer is köcsögölne megmondanám neki hogy addig köcsögöl míg le nem bontatnám a garázsukat, mert nincs rá engedélyük, és így sakkba tartanám őket. csak ház nem tudom százra hogy van e rá építési engedély, ezért lenne jó tudnom 100%lékosan...
2010. máj. 2. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Harag haragot szül.

Rossz szomszédság török átok.

De köcsögölj nyugodtan.

2010. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Építési engedély esetén az építéssel érintett telekszomszédékat az önkormányzat értesíti hivatalos formában, sőt a szomszédoknak hozzá is kell írásban járulni - de ebben nem vagyok biztos-.
2010. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami rajta van a térképen, arra (valszeg) van engedélye.
2010. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!