Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagy vihar miatt kár keletkeze...

Nagy vihar miatt kár keletkezett a háztetőmön. A biztosító amit fizet a javítás felére se elég. Most újra beszólta, megmondtam jöjjenek ismét ki, mert lyukas a tető is, és ezt nem látták. Ha a kárszakértő szarozik mondjam meg mennyi lesz a javítás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor elég jó esetbe amit biztosító fizet ha saját magad csinálod meg... megmondhatod neki annyira nem igazán fogja érdekelni...de az a legjobb ha lebeszéled,hogy számla alapján fizessék meg a kárt.

Mi amikor beáztunk megkérdezte a szekértő,hogy számlás legyen vagy ne...én inkább azt választottam,hogy ne mert a szél miatt rendeződött át a cserép és arra a nagy foltra a plafonon maradt még festék. A szerencsén is sok minden múlik :)

Nekünk a "huzat" vágta be a szoba ajtót úgy,hogy az ultra vékony sima üveg kitört belőle,rakattunk bele szupi vastag mintás üveget és küldtük a biztosítónak a számlát akik szó nélkül 5 napon belül már utalták a pénzt ami amúgy több volt mint az éves biztosítási költségünk :)) mondjuk azt később vettük észre,hogy a tájékoztató szerint a huzat okozta kárra nem fizet,de szerencsénk volt.

2013. szept. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. dolgoztasd át a biztidet, mert lehet, h röhejes alacsony a biztosítási összeg, ezért nem akarnak többet csengetni. igaz így a díj is emelkedik, de valamit valamiért.

2. a kárszakértő is ember, ha szerencséd van vevő a korrupcióra. nem fog felnyomni, ő is pénzből él. beszélj vele nyugisan, ne hepciáskodj.


melyik biztosítónál vagy? kötvényed megvan valahol?

2013. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Aegon biztosítás.

2500 havonta

2013. szept. 4. 07:16
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos semmit nem hajlandó téríteni nekem a biztosító.

Mert már cserépkárra fizetett. Igen de akkor még senki nem tudta lyukas a tető. 5000Ftból meg se lehet csináltatni. Egy végtelen bunkó kárszarkértő volt. Esetleg a központnak jelentsem és kérjek másikat?

2013. szept. 4. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem reklamálsz semmi nem fog történni....legalább tessék reklamálni és nem könnyen feladni ha már fizeted a biztosítást.Vagy fog valami történni vagy nem,de akkor se add fel.

Nekünk mindig azt mondták a telefonba amikor biztosítást akartak ránk sózni,hogy az egy dolog ha kicsi kárra simán gond nélkül gyorsan perkált a biztosítónk,de a nagyobb kárnál már nagyon problémás lehet (remélem azért ez nem fog kiderülni). Szóval ha egy ilyen kicsi kárnál már problémád van velük akkor nagyobb kárnál mi lesz???

2013. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kár nem kicsi,mint írtam a tetőm lyukas,a fele,és javítás is közel 100 lesz,amit nem tudok megelőlegezni.
2013. szept. 4. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!