Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van ötletetek hogyan húzzam...

Bogika13 kérdése:

Van ötletetek hogyan húzzam le a biztosítót?

Figyelt kérdés
Ingóságokra van.

2013. júl. 26. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
töress be a házba :D
2013. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ez durva lenne nem? valami más ötlet?
2013. júl. 26. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Villámcsapás, beázás, viharban dobáld le a cserepet a tetőről, gyújtsd fől, rúgd be a thermoüveget labdával, stb...
2013. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a betores a durva, hanem hogy biztositasi csalast akarsz elkovetni. A vegen valoszinu csak magadat szivatod majd meg (kicsit vagy nagyon), mert abban biztos lehetsz, hogy a biztositokat nem olyan konnyu kijatszani. Gondolom a nevedben a 13-as a korodat jeloli, azert vagy meg ilyen naiv.
2013. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Na a biztosítókat sem kell félteni.Nálunk egyszer vihar alatt beázott a kiskonyha azt mondták adnak 30ezret de akkor kijönnek,de ha elég 15ezer akkor nem fognak kijönni.
2013. júl. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mintha bíztatnálak a csalásra, de kisebb károkat (beázás pl.) telefonon bejelenthetsz, ha elfogadod a felajánlott összeget (ami nem túl sok), ki sem jönnek.
2013. júl. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkinek köszönöm a válaszokat! először is nem vagyok naív és nem vagyok 13. viszont pénzhez szeretnék jutni...nem olyan nehéz kijátszani...csak okosan kell csinálni. hiszen valljuk be mindenki csinálja!
2013. júl. 28. 11:16
 8/11 anonim ***** válasza:

"Valljuk be mindenki csinálja". Ehhe...egyszer a TV-ben nyilatkozott egy roma bolti tolvaj, és mondta, hogy az vesse rá az első követ aki még nem lopott, mert hát valljuk be mindenki csinálja.

Na akkor éreztem úgy mint most. Nem mindenki csinálja! És aki csinálja, annak köszönhető, hogy egyre gyanakvóbbak a biztosítók, emelik a díjakat, kevesebbet fizetnek, stb.

2013. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
csinálj paradicsom levett hagyd hogy szét fröcsögjön a falra várj egy hetett és jelencsd be hogy felrobant a kávé főződ :)
2013. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én, amikor a fürdőszobát újítottam fel, lazán lenyúltam 52 ezret a biztosítótól. Mikor péntek délután bejelentettem a káromat, azt mondták, nem tudnak, csak szerdán kijönni, kezdjem el a bontást, tegyem félre a lebontott anyagot szemrevételezés céljából. Mire kijöttek, haloma raktama levert csempét, a felszedett járólapot, meg egy-két talicska földet, mondván, hogy a fürdőkád beleesett a víz által kimosott gödörbe. Szereztem a Méhből pár méter rozsdás csövet, meg bemutattam a friss számlákat. Húzták a szájukat, hogy ennyit nem fizetnek (280 ezret), csak 52-t. Akkor meg én húztama számat, de nagy mérgesen beleegyeztem.
2013. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!