Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen fát szoktatok venni...

Milyen fát szoktatok venni karácsonyfának? (ezüst-, luc- normann fenyő stb)

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 21:23
 1/7 anonim válasza:
87%
műfenyőnk van 5 éve.:D
2013. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normann fenyőt.
2013. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
87%
Műfenyőnk van :))
2013. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezüst fenyőt szoktunk venni. A lucfenyőnek van a legjobb, illata, de sajnos hamar hullani kezd. a normann a legszebb, de mivel a gyerekek mindent elkövetnek, hogy minél tovább meglegyen a fa, ezért sokszor január végén, február elején dobjuk ki. Sajnos egy idő után ez a fa is elkezd látványosan kiszáradni, a tűlevelek összepöndörödnek, alig lehet a díszeket leszedni, ráadásul egy idő után a terpentinhez hasonló szaga van.

Az ezüst fenyő viszont minden szempontnak megfelel.

2013. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mű fenyőnk van már évek óta .
2013. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha van ikeába szép Normann ami igaz 6Eft ,de ha blokkot visszaviszed januárban akkor visszaadnak 3 ezret vásárlási utalványon akkor azt ,ha nincs akkor ezüstöt veszek valahol max 4E ért itthon mindenki műfenyőt akar, de én megmondtam amíg én itt vagyok addig minden évben igazi fenyőnk lesz

És te kedves kérdező milyen fát szoktál venni ?

2013. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
olyan fát ami a lrrgoccsobb és belemegy a jukamba xDDD
2013. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!