Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes Győrbe költözni?...

Érdemes Győrbe költözni? Főleg munkalehetőségek területén milyen? Tudom, hogy sokan vannak már ott és a csapból is az audi folyik, de tényleg igaz, hogy ha akarsz akkor ott találsz munkát?

Figyelt kérdés
Jelenlegi lakhelyemen nem találok munkát, pedig nem válogatok, takarítok is ha kell - diploma ide vagy oda. Ismeretség nélkül lenne esélyem? Innen nagyon mennem kell. Köszönöm előre is.
2013. szept. 9. 18:55
 1/1 anonim válasza:
Igen van munka, ha nagyon rá vagy szorulva akkor másnem a minimálbérért , de pár nap alatt találsz munkát. Keresgélés után meg szerintem lehet találni normálisabb munkát, normálisabb fizetésért ez persze időigényes és szerintem akárt hónapokba is telhet... :) De viszont épp ezért,mert rengetegen költöznek győrbe "mert itt van munka" albérletet csak nagyon drágán lehet találni.
2014. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!