Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet másképp keresni?

Hogyan lehet másképp keresni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valaki rossz tanuló és nem lesz egy normális munkahelye,mivel kereshet pénzt amiből meg tudna élni? (gondolok pl. a sportra,habár abból se nagyon lehet meg élni...) mondjuk az normális hogy vesz kocsit,házat és eladja drágábban.. vagy akkor felfigyelnek rá és börtön? tudom hogy hülye a kérdésem,de érdekelnének a jó válaszok!

2013. szept. 13. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
UI: én nem vagyok rossz tanuló,és egy normális állást szeretnék,csak izgatott ez a kérdés... :)
2013. szept. 13. 15:07
 2/3 tetro ***** válasza:
ha nincs hivatalos kereseted, akkor hivatalosan ne legyen semmid. ez alap.
2013. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:

Ha nincs normális munkahelye, akkor lesz egy rossz és napról napra fog élni. Esetleg idénymunkákból vegetálni. Vagy segélyért kuncsorogni. Egyik sem valami biztató...


"vesz kocsit,házat és eladja drágábban.. vagy akkor felfigyelnek rá és börtön?"


Börtön? Miért lenne? Ezt hívják kereskedésnek. Ezt csinálja a sarki zöldséges meg a tesco is.

Nyilván vannak szabályok, hogy ezt hogyan csinálhatod meg hogyan kell adóznod belőle, de ez egy teljesen jó dolog, ha ért hozzá valaki és van kezdőtőkéje. Mert ugye az első házat vagy kocsit miből veszed meg? :)

2013. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!