Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiszedni a...

Dominikadalma kérdése:

Hogyan tudnám kiszedni a pisifoltot a hasított bőr cipőmből?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy mennyire féltős. Előszöris esetleg próbáld meg cipésztől megkérdezni, akár telefonon a neten is. Pl. Tarjányi Andrást ha beírod a neten. Róla azt hallottam, hogy jó.

Nekem van Teva szandálom, aminek a belső talprésze hasított bőr. Én simán kisikálom folyékony szappannal és körömkefével és nem lesz baja. Pedig nem egy olcsóság egy ilyen szandál.

Kutyád intézte el? :)

2013. szept. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már próbáltam kisúrolni 2x is mosószerrel és mosogatószerrel is, de semmi, kb. rosszabb lett mint volt.

Hát sajnos nekem se volt olcsó,Tisza cipőm van.. röpke 25 ezer, és még fél éves sincs.

Nem a kutyám volt. Egy házibuli alkalmával egy "kedves" ismerősöm sakál részegen végighugyozta a cipőkollekciómat.

2013. szept. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!