Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kiszedni a pisifol...

Mivel lehet kiszedni a pisifoltot a kanapéból? És a szagot eltüntetni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 00:35
 1/6 anonim válasza:
0%

Szagot eltüntetni:dezudorral

Pisifoltot kiszedni:?

2012. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Pisifolt:hideg vízes szivaccsal.
2012. jan. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nálunk a vanish kárpittisztító bejött. bár pisifolt nem volt rajta, de egyszer drágaságom ott nyammogott el egy félig rohadt almát... szóval volt ott szín- és szagnyom is :S
2012. jan. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:

Az sem mindegy milyen pisiről van szó...


Egy macska pisijét lehetetlen szagtalanítani :S próbáltam :( kimostuk a huzatot (amit láthatatlan helyen megvágtunk, lefejtettük, mosás szárítás után visszavarrtuk- nagyon nagy munka volt) a szivacs részt viszont csak szőnyegtisztító géppel, és kézzel sikáltuk meg...sajnos mint említettem sikertelenül. A huzat tiszta és illatos lett, de a szivacs nem :(

2012. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Van a lakóhelyeden vagy a vonzáskörzetében takarító és kárpittisztító kölcsönzőgép?Mi pár hónapja kölcsönöztünk.Karchert tak.és kárpittiszítót. Adtak hozzá tablettát.A tabletta viszi ki a szenneyeződést és finom illatot kölcsönöz.Hihetelen, de gyönyőrú tiszta és jó illatú lett az ágy és a többi.

Hozáteszem a Karcher egy nagyon jó márka, ezért maga a termék ára 200ezer 300ezer Ft körülmozog.Sajnos sokan nem tehetik meg, hogy megvegyék, ezért jó, hogy lehet ilyet kölcsönözni.

Mi 2500 Ft-ért kölcsönöztük egész napra és a tabletta hozzá azt hiszem 200 Ft volt darabja.Párosával lehetett megvenni, mert egy adaghoz(tartály vízbe 2 tabletta kell)de azzal sokmindent ki lehet tisztítani.Mi 4 tabit vettünk.

Szóval én ajánlom, hogy kölcsönözzél ki egy takarítógépet és ha lehet karhert.

2012. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Eddig dezodorral próbáltam szagtalanítani,de tényleg csak keveredik:SLehet h ezt a gőzös dolgot megpróbálom, mert van valami ilyesmi gépünk,csak mi azzal a padlót tisztítjuk,remélem h az is jó:SDe már szerencsére alig látszik:)Viszont még mindig büdös:S
2012. jan. 31. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!