Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha nem a ti...

Mit csinálnátok, ha nem a ti hibátokból kapcsolnák ki a villanyt, és zárnák el a vizet? A vizet elzárhatják teljesen?

Figyelt kérdés
A testvérem az összes számlát elrakta,nem adta fel őket,és mikor elköltözött,akkor derült ki,hagy már minden kikapcsolás alatt van...Visszakapcsoltatni mindent csak 3-4 hónap múlva tudok...
2009. nov. 5. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Átköltöznék a télre a szüleimhez, vagy olyan családtaghoz, ahol van fűtés és áram. Egyébként nem értem a testvéredet, ha nem tudta fizetni, miért nem szólt neked, hogy segítsd ki pénzzel? Ez eléggé életszerűtlen.
2009. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem sajnos...De nem is az bosszant,hogy nem szólt,hanem az,hogy most én és a párom szívunk helyette...Édesanyám meghalt,apám meg egyszobás lakásba él a jelenlegi párjával...A párom szülei is hasonló helyzetben élnek...senkihez nem tudunk menni...
2009. nov. 5. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Szegény... :( Sajnos nem nagyon tudsz mit tenni.

Én is jártam hasonlóan, csak nekem szerencsére volt dugipénzem, és gyorsan kifizettem mindent. Nálunk az anyám rejtegette a csekkeket, holott én kifizettem neki a ránk eső részt. Aztán fizethettem mégegyszer az egészet.

Én a helyedben tuti, hogy "elbeszélgetnék" a tesómmal. Vagy se szó, se beszéd odaköltöznék hozzá.

2009. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a vizet nem zárhatják el csak korlátozzák minimálisra!
2009. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Jajj, már. Lényegében tök mindegy. Azzal úgysem tud mit kezdeni, még a mosógép sem működik olyankor.
2009. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora összegről van szó, meg hogy egyébként hogy állsz anyagilag, de esetleg megpróbálhatnátok betársulni valahová lakásbérletbe addig. Persze ez nem segít akkor, ha "csak" többtízezres nagyságrendű a tartozás, és azt sem bírjátok kifizetni.
2009. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit off:Hát Ő kérdezte,hogy elzárhatják-e teljesen,szóval csak arra válaszolt az előtted szóló szerintem:)On: Én azt tanácsolom,hogy költözzetek a tesód nyakára,ha megoldható!Ha nem,akkor marad a szülő egy egyszobásban.Szerintem még az is jobb...
2009. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer véletlenül kikapcsolták a villanyt.Az igazság az,hogy társasházban lakunk,és a szomszédomét kellett volna kikapcsolni,de mivel a villanydobozban több lakás villanyórája együtt van,így a szerelők nem jól nézték meg,és a mienkét kapcsolták ki.Mi másnap bementünk,és kivertük a balhét.Még aznap visszakapcsolták...

A te eseted más,hisz hiába mész be,hogy bocsánat de a testvérem becsapott,és ő nem fizette,nem fog senkit sem érdekelni..Azt fogják mondani,hogy semmi akadálya,hogy újra legyen víz,és gáz,csak ki kell fizetned az elmaradt csekkeket,és a visszakapcsolási díjat..Amint rendezed,még aznap visszakötik.Gondolom azért 3-4 hónap mert addigra jön össze a pénz nektek...Mivel írtad,hogy költözni nem tudtok sehová se,akkor csak az a megoldás van,hogy felvesztek személyi kölcsönt,vagy kölcsön kértek valakitől..nem tudom mennyi összegről van szó,de biztos van valaki aki tud segíteni...

Én is segítettem már így egy ismerősömnek pedig ő nem is keveset kért...Ha nem tehet a helyzetről az ember jobban átérzi,és szívesebben segít is...

2009. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!