Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a felső...

Mit csinálnátok a felső szomszéddal? Egész este majd leszakad a plafonunk úgy ugrálnak rajta.

Figyelt kérdés
Felmentünk már nem is egyszer de nem hajlandóak kinyitni...
2010. márc. 29. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
nálunk is volt hasonló eset, nálunk kint vannak a folyosón a villanyóra kapcsolók egy szekrényben, ugyhogy apa lenyomta nekik a villanyt egyből kijöttek
2010. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem garantált, de ha szólsz a közös képviselőnek, vagy valami hasonlónak, hogy szóljon rá, talán befejezi.
2010. márc. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Mikor panelban laktunk a feletünk lévők sem voltak egy leányálom. Éjjel-nappal kiabáltak, rohangásztak pedig már nem voltak kisgyerekeik, hogy azok kergetőztek volna. A legrosszabb akkor volt mikor én nagy betegen feküdtem otthon (majdnem korházban), pihenni sem tudtam tűlük. Ekkor anya a seprűnyellel mindig feldörömbőlt, és ha összeakadt velük akkor meg szólt, hogy legyenek már csendesebben, főleg most. Nem mondom, hogy mindig, de nagyrészt bejött.

Az első válaszolóék megoldása viszont tetszik... :)

2010. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Én addig verném nekik az ajtót (akár éjszakába nyúlóan is) amíg ki nem jönnek.


Egyébként szólj a gondnoknak, vagy közös képviselőnek vagy nem tudom hogy hívják, de neki kell szólni ha a szomszédok ajtót sem nyitnak nektek.


Az első válaszoló megoldása nekem is szimpatikus :)) Én elbújtam volna az ajtó mellett a sötétben és amikor kijönnek leütöttem volna őket. Így legalább egy ideig garantált a csend :DDD (csak vicceltem.)

2010. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igazatok van :) Tudjátok csak azt nem értem miért vannak ilyen fogyatékosak.. Miért kell a másikat direkt módon zavarni és nem kommunikálni vele? Mi soha semmit nem tettünk ellenük..:/
2010. márc. 29. 19:40
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

egy pár hete megkérdeztem itt, mit tehetnék a hangosan üzekedő szomszédokkal.

nos, elkapott a közös képviselő, aki önként és dalolva felajánlotta, hogy majd helyre teszi őket. azóta nincs éjjelenként halálhörgés, esténként vécében hangos recskázás...

2010. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne is mondd.. Alattunk lakik egy házaspár + egy kisgyerek.. Állandóan üvöltöznek, veszekednek, ütik-verik egymást, csapkodják az ajtót stb. Ez egy RÉMÁLOM! Rettegve jövök haza, és pihenni se tudok mert akármikor elkezdhetik.. Nappal és éjszaka tök mind1 én meg ezen stresszelek. Egyszerűen idegörlő.. lassan nyugtatót kell szednem :S Ha ledübögök akkor visszadübög.. Leordítok akkor visszaordít h neked is kuss ott fent.. Már nem tudom mit tegyek.. Köv lépésben agyonveretem őket.. '-.-
2010. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy fejsze vagy csákány beleállítva a bejárati ajtajukba éjjel 3-kor mondjuk. Azért ennek lenne szerintem jelzésértéke.
2010. márc. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen emberek.Felettünk kb5 hónapja új albérlők laknak.2 szülő+1 kicsi gyerek.Anyuka itthon a gyerekkel,mint az........,nem is tudom minek nevezni őket.Reggel 6-kor már kiabál,ajtót csapkod,üvölt a gyerekkel.Már 2x eláztatott.Éjszaka úgy dugnak,hogy minden lehallatszik.Apuka kicsit piás,reggelente okád a budin,meg úgy nagyvécézik,hogy közbe"nyög".Az előző lakó bulizott éjszakánként,mi meg korán járunk dolgozni.Egyik reggel a párom ment dolgozni hajnalban és felkapuzott nekik,hogy alusztok még?vették a lapot.Ha az alsó lakó idióta,mikor csend van este náluk,akkor kell ugrálni a fejük felett,meg véletlenül leejteni egy fedőt,vagy olyat ami nagyot szól.
2010. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha albérlők akkor a tulajnak szólni,ha nem akkor közös képviselőnek,neki az a dolga,hogy elintézze a felmerülő "problémákat".
2010. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!