Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik bérházban vagy panelban...

Akik bérházban vagy panelban laknak ha tehetnék kertes házba költöznének? Vagy egy vidékinek is meglehet azt szokni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Én vidéki vagyok, évek óta Budapesten élek. De nem bérháznak hívják :-) Társasház. És nem panel. Nem szeretnék kertes házban élni, mondjuk azt el tudnám képzelni, hogy maradnék itt de lenne egy kis kertünk ahol tudna játszani a kislányom.
2013. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Én kertes házból költöztem panelba,mindig is kíváncsi voltam hogy milyen panelban élni..nekem jobban tetszik csak itt van közösköltség stb..ami elég drága játék a kerteshez képest:)
2013. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Én kertes házban lakom, de el sem tudnám képzelni, hogy társasházba lakjak..
2013. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Én is kertes házban lakok, de nem költöznék se társasházba, se panelba.
2013. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mi se nagyon akarunk csak ugyis a városban van munkahely bár ez a közösköltség ugymond kár hogy létezik
2013. szept. 23. 15:24
 6/22 anonim válasza:
100%

Én falun lakok kertes házban, eddig szívesen felköltöztem volna 1,5 - 2,5 szobás panelba de mióta látom hogy barátnőmék 3an alig férnek el abba kis lyukba ... inkább kihagyom (szobám kb a lakásuk fele)


Persze ha munka szempontjából be kéne költözni egy olyan kis lyukba akkor persze beköltöznék.

2013. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%

Én nem szeretek kertseben lakni, tetszik a panelek felépítése és hangulata. Persze fel kell őket újítani,ha benne élsz, (akkor hang/hőszigetelés is van), nem kérdés.


De sokkal jobban érzem magam benne, mint egy kertesben.



És megszokni??? Caak a hangulat más.

Kivéve persze ha egy garzonról beszélsz. Azok szörnyűek! Senki nem szokja meg őket, max rákényszerül.



(De végre valaki helyesen használja a "vidéki" kifejezést :) )

2013. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi Riavalkyre :)
2013. szept. 23. 16:04
 9/22 anonim válasza:
100%

mindkettőnek van előnye is, hátránya is.

társasházban jó, mert nem kell a kertet gondozni, viszont kertes házban ha az ember unatkozik, főleg nyáron, odakint jobban fel tudom magam találni, mint a 4 fal közé zárva. Amit egy társasházban az ember közös költségre költ, kb az egy kertes házban is elmegy: kint világíátás, locsolás, stb... aztán ott van pl télen a hólapátolás :)

személy szerint inkább kertes ház, mert azért ott mégis nagyobb az ember szabadsága.

2013. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igen az a baj ahol lakunk jelenleg igy sincs semmi a kertben mert ez nem olyan talaj hogy lehessen művelni ugyhogy mindegy hogy hol veszem meg azt az 5 kg krumplit például :)
2013. szept. 23. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!