Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Edényeket, konyhában szükséges...

Edényeket, konyhában szükséges dolgokat hol lehet megvenni a legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Gondolok például fakanál, tányérok, műanyagtálak, kanalak, stb.

Olyan hely kellene, ahol olcsó de jó minőségűek és egyszerre meglehet venni ezeket.



2013. szept. 30. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Én a kissebb dolgokhoz - evőeszközök, fakanál, műanyagok stb. simán ajánlom az Ikeát. Nekünk minden ilyen kisebb dolog onnét van, szerintem strapabíróak és mutatósak, ráadásul elérhető áron.


Edényekhez, serpenyőkhöz viszont mindenképp konyhafelszerelésboltot és márkát, minőséget javasolnék!

2013. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom ajánlani a vásárokat. A hétvégén voltam a nagykőrösi vásárban és minden volt ami a konyhába szükséges elérhető áron illetve alkudni is lehet. Én reszelőt és kerámia késkészletet vettem 1 ès 3 ezer forintèrt. Vettem már ott eg

dènykészletet is az öt darab edény került 5 ezer forintba masszív ès mércés, inox és nem az a műanyag fülû vacak.

2013. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. okt. 2. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!