Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fekete penész 3 gyerek, nem...

Fekete penész 3 gyerek, nem tudunk menni sehová, anyagilag csődbe vagyunk, esetleg belsőleg alkalmazhatnánk teafaolajat, vagy semmit se ér?

Figyelt kérdés
Hiába irtom visszajön és már jó pár éve ,egyáltalán másnak is van ilyen penésze??Kétségbeesett anyuka.És rákot okoz??????
2013. okt. 9. 08:07
 1/7 klopusz ***** válasza:

Szia!


Ezeken az oldalakon találhatsz használható ötleteket:


[link]

[link]


Remélem, segítettem.

2013. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Ennyire párás benn a levegő? Attól penészedik általában.

Nagyszüleim szenvednek ezzel régóta,ősztől tavaszig kb 2 hetente takaritják a falat ilyen penészölővel,de mindig visszajön.

Annyit lehet tenni,hogy amint látod,hogy elkezdett visszajönni,takaritod le.

És páramentesiteni kell,10-12 ezerért van elektromos páramentesitő ujonnan,használtan vatera/teszvesz lehet találni feleannyiért is,csak egyszer kell megvenni.

2013. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férjemet nem érdekli,azt mondta legalább erősödik az immunrenszerük!Már nem tudom mit tegyek,féltem őket!Légyszi minden kérdésemre válaszoljatok!!!
2013. okt. 9. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Férjemet nem érdekli,azt mondta legalább erősödik az immunrenszerük!"


Ezeket olvassa el.

[link]

[link]

2013. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most is csak magamat idegesítettem fel,ő bizony nem ül gép elé soha
2013. okt. 9. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem erősödik az immunrendszerük, hanem légúti panaszokkal fogják leélni az életüket,de lehet komolyabb is.

Vedd a kezedbe a dolgot. Először is meg kéne találni az okot. Ha az ok megszüntetésére nincs mód,mert drága, akkor csak a tünet kezelésére van lehetőség. A penész a nyirkos hideg felületeken jön ki. Csökkenteni kell a levegő páratartalmát. Sűrűbb szellőztetéssel és párátlanító készülékkel. (nem múszály elektromosat venni,mert drága)Vannak olyanok 1-2 ezerért, amibe hozzávaló sót kell tenni és magába szívja a levegőből a párát. Ha a teregetés is ott történik, meg kell máshol próbálni szárítani a ruhát.Főzésnél résnyire nyitni az ablakot...stb. És nem utolsósorban az adott helyiségben 1-2 fokkal emelni a fűtést.A kialakult penészt nem szabad lekefélni, sikálni, mert a spórák a levegőben elszállnak és megtelepedik máshol és az egészségre sem használ.Hanno penészölőt,ultra savot kell használni.A fertőzött területet és 5-10 cm-rel kívülebb is le kell spriccelni és 20-30 percet hatni hagyni utána domestosos vízzel lemosni. Ha kell megismételni.

2013. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, kiket kell irtani? A 3 gyereket? És visszajönnek? Vámpírvadászt kérdeztél már?
2013. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!