Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Orchidea hajtasat viragzas...

Orchidea hajtasat viragzas utan le kell vagni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én leszoktam.
2009. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NE vágd le, mert sokszor oldalhajtások jönnek rajta, amik mindjárt virágoznak is.
2009. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem szabad levágni, mert utánna nem biztos hogy még fog virágozni.
2009. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

NEM SZABAD!!!!!!!

Ha azt szeretnéd,hogy a virágod többször is hozzon virághajtást ne vágd le!!!!Hagyd vissza zsugorodni teljesen.Tudom nem szép látvány de megéri.Nekem már 5 éve van orchideám és egész évben virágzanak.A földjüket viszont cserélni kell,1-1,5 évente kimondottan orchidea földre.Nyáron szereti a víz permetezést.

2009. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pedig levágom, ha látom, hogy szárad és már nem hajt másikat onnan.

Nekem is több éve van orchideám és gyakran virágzik.

Permetezni nem szoktam, átültetve sem volt még, csak nagyon ritkán öntök alá egy kis vizet.

Viszont a szoba levegője elég párás.

Első voltam.

2009. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azt tanácsolom olvass utána a neten mert ahány ember annyi véleményt fogsz hallani.Talán ha egy szakértőtől olvasol róla több rálátásod lesz majd.Sokminden függ a virág tartásának módjáról mint pl.mennyire páradús a levegő,milyenek a fényviszonyok,stb.
2009. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!