Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hidromasszázs kád vagy sime?...

Hidromasszázs kád vagy sime? Érvek-ellenérvek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A HIDRO SOKKAL JOBBAN MEGÉRI, ÉS NEM HASZNÁLSZ EL VELE TÖBB VIZET, HISZ ADDIG ENGEDED, AMÍG ENGEDNÉD A SIMÁBAN
2009. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez is attól függ, mennyiért és milyet veszel. Véleményem szerint, azok, amiket már 70-80 ezerért lehet kapni nem jók. Kipróbáltam, és olyan, mintha valaki belepukizott volna!:) Tehát elég gyengécske volt a fúvókák ereje. De ültem, olyanban is, ami 200 ezerbe került, és az már valóban pezsegtetett.
2009. nov. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nos, ez csak a saját véleményem, de én csalódtam a hidromasszázs kádakban.


Sokat tipródtam anno én is, majd vettem egy elég jónevű és nem túl olcsó modellt, de már megbántam.


Először is, a hidromasszázs funkció bár nem rossz, de nem is igazán nagy durranás. A vele járó hercehurca miatt viszonylag ritkán is használom, és sima kádként meg csak a szívás van vele.

Azért használom ritkán mert: ahhoz, hogy a rendszer beinduljon, jó 3/4-ig kell tölteni a kádat; ennyi vízben normál körülmények között 4-5x megfürdenék. A teletöltés kb. 10-15 percet vesz igénybe -ez kevésnek tűnik, de elég hosszú idő ahoz, hogy késő este az ember ne akarjon tökölni vele.

Ha már teletölti az ember, nem szívesen engedi le 2 perc után, de egyrészt a hidromasszázs nem annyira élvezetes, hogy sokáig kedvem legyen benne ülni, másrészt meg ha a pezsgőt is használom, illetve sok levegőt keverek a hidróhoz, akkor viszonylag hamar ki is hűl a víz.

A fúvókák pedig hosszútávon nyomják a hátam, ülepem, szóval már csak ezért sem lehet benne sokáig ejtőzni.

Mindezek miatt, kb. havi egyszer indítom be, de ennyiért meg kár volt megvenni.



A sok fúvókát egyébként rémálom takarítani, és ez még csak a külső. Mert a csövek belsejét ugye nem is lehet igazán, és egy idő után a legnagyobb odafigyeléssel is kicsit állott szaga lesz a rendszernek (főleg amikor a kompresszor levegőt fúj, na az kész), és csövek falára ragad ez-az amaz ami a legközelebbi használatkor leválik, és együtt úszik veled...


Ja igen, és elvileg nem ajánlott benne fürdősót használni, hajat mosni, szőrteleníteni, stb-stb...


Szerintem az árából egy család évekig eljár havi rendszerességgel élményfüdőbe.

2010. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!